موج
کدخبر : ۳۷۶۰۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376004

سرهنگ محمد قانعی‌نژاد:

جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی اعلام کرد: مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا ورود خودروها غیربومی و خروج خودروهای بومی از شهرهایی با وضعیت قرمز اکیدا ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ محمد قانعی‌نژاد  جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی اعلام کرد:جزییات ممنوعیت خروج خودروهای بومی از شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی، مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا ورود خودروها غیربومی و خروج خودروهای بومی از شهرهایی با وضعیت قرمز اکیدا ممنوع است.

سرهنگ محمد قانعی‌نژاد در ادامه اظهار کرد: کنترل خروج خودروهای بومی از شهرهای قرمز به صورت تصادفی انجام می‌شود و ایستگاه بازرسی برای کنترل آنان وجود ندارد و به عنوان مثال با توجه به کرونا در مشهد ، یک خودروی مشهدی در هنگام خروج از شهر، کنترل نخواهد شد اما به محض ورود به شهر با وضعیت قرمز و یا نارنجی بعدی جریمه خواهد شد.

جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: شهروندان شهرهایی با وضعیت قرمز کرونا در خراسان رضوی ، تا زمانی که به شهر بعدی نرسیده‌اند، مشکلی بابت خروج از شهر خود ندارند و اعمال قانون نخواهند شد.

وی همچنین گفت: همچنین ورود خودروهای غیربومی در تمامی مبادی ورودی به شهر با وضعیت قرمز و نارنجی توسط ماموران راهنمایی و رانندگی کنترل شده و بازگردانده می‌شوند و خودروهایی که تحت هر شرایط از ایستگاه‌های بازرسی عبور کرده و به شهر ورود کنند، در شهرهای با وضعیت قرمز یک میلیون تومان و در شهرهای با وضعیت نارنجی ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ محمد قانعی‌نژاد در مورد میزان اعمال قانون صورت گرفته در خصوص محدودیت‌های و ممنوعیت تردد در جاده های خراسان رضوی در ورود به شهرهای قرمز و نارنجی خراسان رضوی را اینگونه تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته چیزی حدود ۱۲۰۰ خودروی غیربومی در مبادی ورودی شهرها تذکر دریافت کرده‌اند، که ۹۷۰ خودرو بازگردانده شده و ۲۷۵ خودرو نیز مورد اعمال قانون قرار گرفته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها