موج
کدخبر : ۳۷۵۶۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375636

سردار محمدکاظم تقوی:

فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به حساسیت موضوع طرح عملیاتی ضربتی در دستور کار مرکز فرماندهی، برای نجات جان کودک سه ساله از چنگ سارق خودرو قرار گرفت تا به سلامت به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی،  سردار محمدکاظم تقوی دقایقی فرمانده انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: ساعت ۴ و ۳۵ دقیقه بامداد امروز گزارش سرقت خودروی سواری پژو ۲۰۶سفیدرنگ  در بلوار شهید فکوری به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و حساسیت این گزارش به‌خاطر حضور کودکی خردسال در داخل خودرو بود که بلافاصله ماموران کلانتری شهرک ناجا در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: بررسی‌های پلیسی حاکی از آن بود که مالک خودرو به داروخانه شبانه‌روزی مراجعه کرده و در این لحظه سارق خیابانی خودرو را همراه با کودک به سرقت برده است.

محمد کاظم تقوی در ادامه گفت: با توجه به حساسیت موضوع طرح عملیاتی ضربتی در دستور کار مرکز فرماندهی و کنترل پلیس، پلیس آ گاهی، پلیس امنیت عمومی، پلیس فتا و فرماندهی انتظامی مشهد قرار گرفت.

تقوی با تشریح جزییات بیشتر این عملیات پلیسی گفت: پلیس با اقدام‌های اطلاعاتی گسترده و ردزنی‌های علمی، جست‌وجوهای خود را برای نجات جان این پسر بچه سه ساله آغاز کرد و تمامی محورهای خروجی شهر مشهد تحت کنترل دقیق گروه پلیس  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: سارق خیابانی که حضور پلیس را در یک قدمی خود احساس می‌کرد و دچار ترس و وحشت شده بود، کودک سه ساله در مسیر مشهد -نیشابور کنار تپه‌ای رها کرد و پس از طی مسافتی خودرو را نیز کنار جاده رها ساخت ومتواری شد؛ این در حالی بود که پلیس، خودروی سرقتی را ردزنی و ماموران انتظامی برای توقیف خودرو در مسیر بودند.

وی همچنین اظهار کرد: خوشبختانه با اقدام به موقع، سرعت عمل و هماهنگی پلیس‌های تخصصی خراسان رضوی و فرماندهی انتظامی مشهد، کودک سه ساله سالم و سلامت به آغوش خانواده‌اش بازگشت و خودروی مسروقه کشف شد.

محمد کاظم تقوی در خاتمه به این مطلب اشاره کرد: پلیس با توجه به سرنخ‌های به دست آمده، عملیات دستگیری متهم فراری را در دستور کار خود قرار داده است، از شهروندان خواست به توصیه‌های پلیسی برای پیشگیری از سرقت‌ها به‌خصوص رعایت ملاحظات لازم در تنها نگذاشتن کودکان داخل خودرو، دقت و مراقبت بیشتری داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها