موج
کدخبر : ۳۷۵۰۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375030

رضا خواجه نائینی:

رییس ستاد مقابله با کرونا در شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به شرایط خاص کرونا در مشهد، مقرر شد طی ۲ هفته آینده اقدامات و نظارتهای ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف خدمات شهری اعمال شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، رضا خواجه نائینی رییس ستاد مقابله با کرونا در شهرداری مشهد اعلام کرد: با عنایت به پیام شهردار محترم مبنی بر وضعیت شهر مشهد از لحاظ شیوع ویروس کرونا که ١٤ روز سخت را در پیش رو خواهیم داشت و با توجه به افزایش شمار بیماران بستری ناشی از کرونا در مشهد ، مقرر شد طی ۲ هفته آینده به‌صورت خاص اقدامات و نظارتهای ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف خدمات شهری اعمال شود.

رضا خواجه نائینی در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهرداری مشهد ادامه داد: در این مدت در بخش حمل‌ و نقل عمومی نیز باید نظارت‌ها شدت بیشتری پیدا کند و در بخش پارک‌ها نیز باید از هر نوع تجمع مردم در این مکان‌ها جلوگیری کرد و با تجمع کنندگان نیز برخورد قاطعی صورت گیرد.

رییس ستاد مقابله با کرونا در شهرداری مشهد گفت: در حوزه کارکنان شهرداری مشهد نیز بخشنامه ۵۰ درصد دورکاری باید به‌صورت دقیق رعایت شود و در طول این مدت کارگاه پروژه‌های غیرضروری نیز به تاکید شهردار تعطیل خواهد شد و مراجعه شهروندان نیز بنا بر آن شد که در طی این ۲ هفته، پاسخگویی به سوالات مردم در حوزه شهرسازی و پروانه به‌صورت الکترونیکی باشد.

خواجه نائینی در خاتمه افزود: در حوزه الیت نیز مقرر شد اگر شورا مصوب کند در طی این ۲ هفته نیروهای الیت نیز در اختیار قطار شهری و اتوبوسرانی قرار بگیرند تا در بخش نظارت بر ناوگان‌های حمل ‌و نقل عمومی مشغول به فعالیت شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها