موج
کدخبر : ۳۷۴۴۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374472

سرهنگ حسین میش ‌مست:

رییس پلیس راه خراسان رضوی اعلام کرد: بدلیل محدودیتهای کرونایی اعلام شده، طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۳ دستگاه خودرو پلاک غیربومی در جاده های خراسان رضوی برگشت داده شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حسین میش‌مست رییس پلیس راه خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: ۸۱۳ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی ۲۴ ساعت گذشته از جاده‌های استان برگشت داده شد و این تعداد خودرو در جریان اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی بوده است.

سرهنگ حسین میش‌مست در ادامه گفت: طی این مدت مالکان ۳۵ دستگاه خودرو با ورود به شهرهای نارنجی به مبلغ پنج میلیون ریال و مالکان ۱۹۸ دستگاه خودرو غیربومی نیز با ورود به شهرهای قرمز کرونایی، هریک به مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه شدند.

رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: امسال با قرمز شدن وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا، این طرح از ۱۹ فروردین ماه به اجرا گذاشته شد و طی این مدت و در جریان اجرای این طرح، رانندگان ۹۹۰ دستگاه خودرو نیز تذکر گرفتند.

سرهنگ میش مست در خاتمه تصریح کرد: اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای با وضعیت نامناسب کرونایی، در پی آبی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در مشهد از ١٣ دی ماه پارسال متوقف اما اجرای آن دوباره از ۱۸ بهمن ماه سال گذشته به خاطر زرد شدن وضعیت مشهد مجدد آغاز شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها