موج
کدخبر : ۳۷۳۵۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373525

محمدعلی نبی‌پور:

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی اعلام کرد: ۳۲ درصد از داوطلبان دارای سابقه نمایندگی در دوره‌های گذشته دارند و ۱۱۰۲۷ نفر برای اولین بار در انتخابات حضور پیدا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدعلی نبی‌پور سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۱۶ هزار و ۱۰۸ نفر در انتخابات شورا‌های روستا در خراسان رضوی طی هفت روز ثبت نام نهایی کردند که از این تعداد ۵۳۸ نفر در روز اول، ۱۱۰۶ نفر در روز دوم، ۱۴۷۵ نفر در روز سوم، ۱۷۵۶ طی روز چهارم، ۷۷۷ نفر در روز پنجم، ۳۰۹۲ نفر در روز ششم و ۷۳۶۴ نفر در روز هفتم ثبت نام کردند.

محمد علی نبی پور افزود: از مجموع داوطلبان ۱۵۱۰۳ نفر مرد، ۱۰۰۵ نفر زن و ۲۰۴۳ نفر ایثارگر هستن و بیشترین تعداد داوطلبان دارای تحصیلات ابتدایی با جمعیت ۸۲۲۸ نفر و کمترین دارای تحصیلات دکتری به تعداد ۹ نفر هستند.

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی بیان کرد: ۵۱۷۵ نفر از ثبت‌نام کنندگان کشاورز و ۶۸۸۴ نفر دارای شغل آزاد هستند  که نسبت به سایر مشاغل در اولویت تعدادی قرار دارند از این تعداد داوطلب بیشترین تعداد دارای رده‌ی سنی ۴۱ تا ۴۵ سال و ۳۶ تا ۴۰ سال به ترتیب با تعداد ۲۷۸۸ و ۲۶۹۸ نفر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها