موج
کدخبر : ۳۷۳۴۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373424

خلیل‌الله کاظمی:

معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهردار مشهد اعلام کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح خلیج ‌فارس با توجه به حجم بالای ترافیک در محدوده مجیدیه و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، خلیل‌الله کاظمی معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهردار مشهد اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های شهردار و شورای شهر در سه سال گذشته پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل در رینگ پیرامونی شهر و باهدف تسهیل اتصال و تردد شهروندان اجراشده است.

کاظمی در ادامه گفت: بر همین اساس کلیه تقاطع‌های غیر همسطح و پل‌ها در چهارچوب مطالعات طرح جامع حمل‌ونقل و تسهیل تردد ایمن در رینگ پیرامونی و اتصال آن به نقاط مختلف شهر احداث‌شده است.

معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهردار مشهد افزود: تقاطع غیر همسطح خلیج‌فارس در حال احداث است، آخرین حلقه اتصال رینگ پیرامونی شهر نیز پروژه چپ‌گرد غیر همسطح بزرگراه پیامبر اعظم (ص) به بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است که اجرای آن در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: پروژه تقاطع غیر همسطح خلیج‌فارس که ۲۲ آبان ۹۹ عملیات اجرایی آن آغاز شد، با توجه به حجم بالای ترافیک در محدوده مجیدیه و بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دستور کار قرار گرفته است و این پروژه در حال حاضر دارای بیش از ۳۲ درصد پیشرفت فیزیکی است، فاز اول که شامل زیرگذر با عرض حدود ۳۰ متر و طول حدود ۶۵۰ متر است ظرف مدت ۱۰ ماه و با همکاری معاونت اقتصادی در تأمین مالی پروژه احداث خواهد شد.

کاظمی در خاتمه تاکیدکرد: این پروژه در دو فاز طراحی‌شده که در مرحله نخست زیرگذر به همراه میدان احداث می‌شود و پل سوم به دلیل اینکه در حال حاضر ضرورت ندارد، اجرا نخواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها