موج
کدخبر : ۳۷۳۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373345

محمد ناظمی اردکانی:

دبیر جامعه اسلامی مدیران کشورگفت: 30 راهکار اساسی برای چالش‌های احصاء شده در نظر گرفته‌ایم با این نگاه که ما بتوانیم هم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران را محقق و هم سفارشات بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را اجرایی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمد ناظمی اردکانی دبیر جامعه اسلامی مدیران کشور بیان کرد: وظایفی که یک رئیس جمهور برعهده دارد را مقام معظم رهبری در ابتدای سال اشاره فرمودند و تجربه هم کردیم که روسای جمهور چه نقش مهمی در توسعه و پیشرقت کشور داشته و دارند.

دبیر جامعه اسلامی مدیران کشور بیان کرد: کشور ما پتانسیل بالایی در عرصه جهانی دارد و البته در سال‌های اخیر با نوعی عقب‌گرد روبرو بوده‌ایم و همه ما به نوعی به دنبال توقف این عقب‌گرد هستیم و بسیار خرسندیم که نخستین نشست ما در جوار بارگاه منور رضوی برپا شد.

وی اظهار کرد: در سال 98 تدوین برنامه‌ها را به کمک جمعی از نخبگان متعهد و متدین و دلسور به مسائل پیرامون نظام آغاز کردیم، 22 کارگروه تخصصی پیرامون موضوعات مختلف تدوین کردیم و به طور تخصصی به تمام مسائل کشور پرداختیم و برنامه خود را به صورت کتابی 220 صفحه‌ای تنظیم کرده‌ایم و امیدواریم در دولت آینده به اجرا در بیاید تا از چالش‌های کنونی در عرصه‌های مختلف رهایی یابیم.

ناظمی در ادامه گفت: 30 راهکار اساسی برای چالش‌های احصاء شده در نظر گرفته‌ایم که این برنامه‌ها با این نگاه که ما بتوانیم هم چشم انداز جمهوری اسلامی ایران را محقق و هم سفارشات بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را اجرایی کنیم نگارش شده است. باید برنامه‌ها را ارائه و اقبال مردم نسبت به آنها را سنجید.

دبیر جامعه اسلامی مدیران کشور در مورد انتخابات پیش رو عنوان کرد: این برنامه برای دولتی تحت عنوان دولت مردمی و تحول گرا، تدوین شده است؛  قطعا همه کسانی که نامزد انتخابات پیش رو هستتد، نگاه ما این است که در باید راستای گفتمان انقلاب باید حرکت و مواضعی که مقام معظم رهبری رهنمود دارند و اعلام کردند باشد؛ هر شخصی که نامزد می شود باید با آرمان‌های انقلاب و مقام معظم رهبری فاصله نداشته باشد.

ناظمی اردکانی در نشست جامعه اسلامی مدیران کشور در خراسان رضوی بیان کرد: براساس بررسی‌هایی که صورت گرفته عمده‌ترین مشکل‌ برای زوج‌های جوان، تامین مسکن و وسایل مورد نیاز اولیه زندگی است؛ دولت‌برای حل این ناهنجاری اجتماعی و از طرفی برطرف شدن مباحث جمعیتی باید برای‌ زوج‌های جوان مسکن رایگان به مدت 4 سال در نظر بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها