موج
کدخبر : ۳۷۱۷۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371713

سرهنگ بهرام خسروی:

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی گفت: اولین رفع تصرف مربوط به زمینی به ارزش ۲۲۵ میلیارد ریال و دومی مربوط به زمینی به ارزش ۲ میلیارد ریال است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ بهرام خسروی فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی گفت: با اجرای ۲ حکم رفع تصرف اراضی ملی در مشهد، هزار و ۷۰۰ مترمربع زمین به ارزش ۲۲۷ میلیارد ریال از چنگال متصرفان خارج شده و به بیت المال بازگشت.

وی افزود: رفع تصرف اراضی مزبور در راستای اجرای طرح گشت اکیپ های نوروزی شورای حفظ حقوق بیت المال در ایام تعطیلات عید نوروز امسال در شهر مشهد انجام گرفت.

وی با تشریح جزئیات رفع تصرف از زمین های مزبور گفت: رفع تصرف نخست مربوط به زمینی به وسعت هزار و ۵۰۰ مترمربع در خیابان دلاوران به ارزش ۲۲۵ میلیارد ریال و دومی مربوط به زمینی به وسعت ۲۰۰ مترمربع به ارزش ۲ میلیارد ریال در بزرگراه نماز بوده است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی با اشاره به نقش مردم در پیشگیری از تصرف و حفاظت از اراضی ملی گفت: شهروندان می‌توانند موارد تصرف، تعرض و دخالت در اراضی دولتی و ملی را با شماره تلفن گویای ۱۶۵۶ و یا تلفن ثابت ۰۵۱۳۷۶۵۰۱۷۰۹ به یگان حفاظت گزارش دهند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها