موج
کدخبر : ۳۵۲۸۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352847

کامالا هریس:

معاون «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: از روز اول من و بایدن آماده مهار کرونا هستیم. ما آماده بازسازی اقتصاد کشورمان و پاسخگو به چالش‌های بحران‌های اقلیمی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، « کامالا هریس» معاون «جو بایدن» رئیس جمهور منتخب آمریکا در پیامی از آمادگی دولتشان برای مهار کرونا خبر داد.

هریس در پیامی که به تازگی در صفحه توئیتر خود منتشر کرده، نوشت: « از روز اول من و بایدن آماده مهار کرونا هستیم. ما آماده بازسازی اقتصاد کشورمان و پاسخگو به چالش‌های  بحران‌های اقلیمی هستیم. همچنین ما آماده‌ایم تا با نژادپرستی سیستماتیک مقابله کرده و برای شما بجنگیم.»

این پیام در حالی منتشر می‌شود که روز شنبه «جو بایدن» بلافاصله بعد از پیروزی در انتخابات آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر خود نوشت: «مردم آمریکا، بسیار مفتخرم که مرا انتخاب کردید تا کشور بزرگمان را رهبری کنم. کار دشواری پیش‌روی ماست، اما به شما این قول را می‌دهم: من رئیس‌جمهور همه مردم آمریکا خواهم بود؛ رئیس‌جمهور همه آنهایی که به من رای دادند و آنهایی که رای ندادند. من ایمان و اعتمادی که به من اعطا کردید را حفظ خواهم کرد.»

پس از گذشت چند روز از آغاز شمارش آرا، روز شنبه رسانه‌های مختلف از پیروزی «جو بایدن» نامزد دموکرات‌های آمریکا خبر دادند.

شبکه خبری سی‌ان‌ان نیز اعلام کرد که جو بایدن با کسب ۲۰ رای الکترال ایالت پنسیلوانیا به عنوان چهل‌وششمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها