موج
کدخبر : ۳۳۵۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335148

براساس جدیدترین آمارهای اعلام شده مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به مرز 122 هزار نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، با مرگ ۷۵۲ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به ۱۲۱ هزار و ۹۶۹ نفر افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد که ۳۳ هزار و ۵۱۵ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا به ویروس کرونا آلوده شدند و مجموع مبتلایان به «کووید-۱۹» در این کشور به دو میلیون و ۳۸۰ هزار و ۴۵۲ نفر رسید.

مقایسه آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز با آمار یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که تعداد مبتلایان و قربانیان کرونا تا حدودی کاهش داشته است.

از طرف دیگر، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا را دو میلیون و ۴۶۲ هزار و ۵۵۴ نفر و مجموع قربانیان آن را ۱۲۴ هزار و ۲۸۱ نفر گزارش کرد. ایالت نیویورک با ۴۱۳ هزار و ۳۵۵ مورد ابتلا و ۳۱ هزار و ۳۴۶ مورد فوتی، کانون بیماری همه‌گیر کرونا در آمریکا است.

طبق آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز»، تاکنون دستکم ۹ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۸۰۰ نفر از مردم سراسر جهان به ویروس کرونا آلوده شده‌اند که از آن میان ۴۸۲ هزار و ۱۲۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند و چهار میلیون و ۷۲۹ هزار و ۴۲۳ نفر نیز بهبود یافته‌اند. آمریکا همچنان در صدر کشورهای جهان با بیشترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها