موج
کدخبر : ۲۷۳۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273949

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:

اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در مراسمی که با حضور فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در محل ساختمان ستاد مرکزی بانک برگزار شد، از اختصاص بالغ بر۲۰۰ میلیارد ریال وام قرض الحسنه به آسیب دیدگان سیل اخیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از بانک قرض الحسنه مهرایران ، مرتضی اکبری ضمن ابراز اندوه از حادثه سیل در استان های مختلف کشور در ایام نوروز بیان داشت: متاسفانه بسیاری از هموطنانمان در برخی از استان های کشور از جمله گلستان، لرستان، مازندران، خوزستان و ایلام خسارتهای جدی را متحمل شده اند و نیاز است تا تمامی سازمان ها و نهاد ها برای بهبود معیشت این اقشار تلاش نمایند.

مرتضی اکبری در این باره افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران کمک به سیل زدگان را بخشی از مسئولیت های اجتماعی خود می داند و به همین منظور از همان ابتدای امر فعالیت های کمک رسانی خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: این بانک با استقرار پایگاه های کمک رسانی خود در شهرستان های مختلف استان های سیل زده به توزیع مایحتاج ضروری شامل مواد غذایی، آب آشامیدنی و لوازم بهداشتی اقدام کرده است.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران خاطرنشان کرد: این بانک، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض غیرنقدی از محل بودجه تبلیغات و کمک های کارکنان خود، به این استان ها پرداخت نموده است.

وی افزود: برای امروز نیز، یک میلیارد ریال کمک بلاعوض به سیل زدگان استان های مختلف کشور از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران به کمیته امداد امام خمینی (ره) اختصاص پیدا می کند تا به مددخواهان این نهاد پرداخت شود.

مرتضی اکبری ادامه داد: همچنین، مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۵۰ میلیون ریال به ازای هر نفر، با معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) به سیل زدگان اختصاص می یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها