موج
کدخبر : ۳۸۶۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386191

عزیزمراد غلامی:‍

رئیس کمیته امداد شهرستان هلیلان ازآغاز بکار 7 کانون فرهنگی برای اوقات فراغت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این منطقه خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، عزیز مراد غلامی رئیس کمیته امداد شهرستان هلیلان افزود: برنامه های فرهنگی تابستانی برای بیش از 200 مخاطب هلیلانی در قالب کلاسهای حضوری و مجازی تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت:امروز به صورت همزمان تعداد 7 کانون فرهنگی محله محور با شعار نشاط، معنویت، مهارت محوری ، فعالیت خود را آغاز و در طول تابستانی بیش از 200  مددجو که عمدتاً دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان هستند از برنامه های مجازی و حضوری این کانونها بهره مند می شوند.

غلامی با اشاره به اینکه برنامه‌های مرتبط به حوزه جوانان و نوجوانان و با توجه به فرصت مناسب تابستان می بایست مورد توجه مضاعف صورت گیرد، تصریح کرد: نگاه به مقوله‌ غنی‌سازی اوقات فراغت در حوزه فرهنگی کمیته امداد و برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی، مهارتی ، نشاط و پویایی مخاطبین اولویت مهم کمیته امداد در حوزه آموزشی و فرهنگی است.

 وی با بیان اینکه برنامه‌های این کانون ها با محوریت مساجد ، محلات و روستاها برای دانش‌آموزان و دانشجویان اجرا می‌شود،خاطرنشان کرد: فعالیت های فرهنگی، قرآنی و مهارتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در اولویت فعالیت‌های کانون های تابستانی امسال برای مخاطبین قرار گرفته و برنامه‌ریزی شده است تا با استفاده از مربیان توانمند و مجرب در مناطق روستایی زمینه حضور و مشارکت مخاطبین در قالب برنامه های مجازی و حضوری فراهم شود.

غلامی تصریح کرد: برای فعالیت این کانونها در شهرستان هلیلان که با هدف تقویت بنیه دینی ،ارتقاء سبک زندگی و مصون سازی خانواده های مورد حمایت به عنوان یکی از رسالت ها و ماموریت های کلان کمیته امداد صورت می گیرد 18 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است که در آیینی که به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس و با حضور مسئولان استانی و شهرستان هلیلان در محل کمیته امداد این شهرستان برگزار شد، کانونهای اوقات فراغت مددجویان کمیته امداد هلیلان فعالیت خود را آغاز کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها