موج
کدخبر : ۳۸۵۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-385483

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای 72 مورد جدید به کرونا ویروس و بدون فوتی طی 24 ساعت گذشته در اقصی نقاط مختلف استان ایلام خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 40 هزارو 523 نفر در این استان به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته تعداد 72 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است،افزود:خوشبختانه در 24 ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان نداشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 807 نفر می باشد.

وی با اشاره به اینکه روند بستری های کرونا در استان در حال افزایش است، اظهار داشت:در شبانه روز گذشته 49 بیمار کرونایی در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود در استان به 111 نفر افزایش یافت و شهرستان ایلام با 16 نفر و مهران با 13 نفر بیشترین بستری جدید را به خود اختصاص دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان اینکه از بستری های جدید 6 نفر مربوط به دهلران،4 نفر آبدانان، 4 نفر ایوان، 3 نفر دره شهر، 2 بدره و یک نفر مربوط به سیروان است،تصریح کرد:شهرستان مهران در وضعیت قرمز و ایلام، دهلران و چوار در وضعیت نارنجی و شهرستان های ایوان، آبدانان، دره شهر، ملکشاهی، بدره، هلیلان، چرداول و سیروان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها