موج
کدخبر : ۳۷۳۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373148

استاندار ایلام خبر داد:

استاندار ایلام از آغاز رزمایش بزرگ زنگ خطر کرونا در 28 نقطه شهر مرکز استان و 12 شهرستان های تابعه خبر داد و گفت: خطر تهدید کرونا بسیار جدی و بیش از آن چیزی است که همه ما فکر می کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمد نوذری استاندارایلام در مراسم رزمایش بزرگ اعلام خطر کرونا با بیان اینکه مردم استان این هشدار را جدی بگیرند و افزود: در این شرایط بحرانی کرونا خطر در کمین مردم است و در نقطه اوج پیک کرونا در موج چهارم قرار داریم و اگر رعایت نکنیم فاجعه اتفاق می افتد .

وی ابراز امیدواری کرد که مردم شریف استان این هشدار را به عنوان آخرین اعلام خطر برای حفظ سلامتی و نجات جان خود جدی بگیرند و تاکید کرد: در این شرایط بحرانی خطر تهدید کرونا بسیار جدی و بیش از آن چیزی است که همه ما فکر می کنیم.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه در نقطه اوج پیک کرونا در موج چهارم قرار داریم تصریح کرد: اگر در این شرایط خطرناک که با تراکم گسترده کرونا مواجه هستیم، رعایت نکنیم فاجعه اتفاق می افتد.

نوذری هدف از اجرای رزمایش بزرگ اعلام خطر کرونا در استان را هوشیاری بیش از پیش مردم از وضعیت خطرناک کرونا در استان عنوان کرد و گفت: امروز بایست همه علیه این ویروس مرگبار بسیج شویم و در این میان نقش مردم در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی بسیار تعیین کننده است.

گفتنی است که رزمایش بزرگ اعلام خطر کرونا امروز بطور همزمان در ۲۸ نقطه شهر ایلام و ۱۲ مرکز شهرستان در استان با فرمان استاندار ایلام و با حضور گسترده دستگاه های درگیر در ستاد کرونا و با محوریت پدافند غیرعامل استان ایلام اجرا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها