موج
کدخبر : ۳۷۱۷۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371730

محمد نوذری خبر داد:

استاندار ایلام با اشاره به اینکه ارائه عملکرد دولت تبیین خدمات نظام برای مردم است،گفت:اعتبار مسیر ایلام - دره شهر- آبدانان و دهلران از ردیف استانی به ملی تغییر یافته و 44 پروژه مهم عمرانی استان در اولویت اتمام قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، محمد نوذری در نشست بررسی پروژه ها و طرح های اولویت دار استان که با حضور معاون امور عمرانی و دیگر دستگاه های مرتبط برگزار شد، بر ضرورت جمع بندی و اعلام پروژه های اولویت دار استان به منظور برنامه ریزی جهت افتتاح و بهره برداری تا تیرماه ۱۴۰۰ تاکید کرد.

وی با بیان اینکه باید پروژه های شاخص دستگاهها مشخص شود تا از محل بودجه استانی به آنها اعتبار تزریق شود، اظهار داشت: مدیران باید تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات ملی به کار گیرند تا بتوانیم پیش از پایان دولت ،طرح ها و پروژه های نیمه تمام استان را به سرانجام برسانیم.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه خدمات موثری در دولت تدبیر و امید در استان انجام گرفته است، تصریح کرد: عملکرد دولت و نظام در هشت سال گذشته باید برای مردم تبیین شود تا اعتماد عمومی و روحیه امید در جامعه تقویت شود.

نوذری به بهسازی و ایجاد راه‌های اصلی در استان اشاره و خاطرنشان کرد: از گذشته تا قبل دولت یازدهم تنها  35 کیلومتر بزرگراه در استان ایجاد شده بود که با تلاش و پیگیری دولت تدبیر و امید این مقدار به 145 و تا پایان دولت نیز به  200 کیلومتر افزایش می یابد.

استاندار ایلام گفت: افزایش اعتبار اتصال ایلام به شبکه ریلی و تغییر اعتبار مسیر ایلام - دره شهر- آبدانان و دهلران از ردیف استانی به ملی نویدی است که می تواند ظرفیت های جدیدی را در استان ایجاد کند.

نوذری با بیان اینکه بر اساس شاخص های عملکردی اقدامات باید به صورت تعهدی انجام گیرد تا زمان نیز مدیریت شود، افزود: 42 پروژه از دولتهای قبل و 107 پروژه نیز در دولت تدبیر و امید شروع شده که دستگاهها باید از این تعداد پروژه های بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی را اعلام کنند تا در زمان باقیمانده تامین اعتبار و به بهره برداری برسند.

وی با اشاره به اینکه 44 پروژه مهم عمرانی استان در اولویت اتمام قرار دارند،اظهار داشت: برای اتمام این تعداد پروژه با 9 هزار میلیارد تومان اعتبار در استان وجود دارد که باید با تلاش و پیگیری تا پایان دولت به ثمر و بهره‌برداری برسند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها