موج
کدخبر : ۳۶۹۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369454

مدیرکل پدافندغیرعامل استان ایلام خبر داد:

مدیرکل پدافندغیرعامل استان ایلام از اجرایی شدن ۱۰ برنامه طرح جامع پدافند غیرعامل استان در سال آینده خبر داد و گفت: این طرح به زودی با حضور مسئولان ارشد سازمان پدافند غیرعامل کشور و استانی رونمایی می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،آیت قیصربیگی از اجرایی شدن ۱۰ برنامه طرح جامع پدافند غیرعامل استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: این طرح ها که در راستای ایمن سازی و به قصد حفاظت از زیرساخت‌های استان طراحی گردیده، در قالب کارگروهای مختلف برای اجرا به دستگاه های مربوطه ابلاغ شده اند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان در ادامه خواستار اولویت گذاری طرح های مهم این حوزه توسط دستگاه های ذی ربط شد و اظهار داشت: این دستگاه ها لازم است در بودجه ریزی طرح ها و پروژه های هدف گذاری شده در حوزه پدافند غیرعامل نسبت به تخصیص اعتبارات لازم اقدام نمایند.

وی هر گونه بی توجهی و قصور نسبت به اجرای برنامه های طرح جامع پدافند غیرعامل در دستگاه مربوطه را متوجه بالاترین مقام دستگاه عنوان کرد و گفت: این طرح ها که ابتدا به تصویب شورای پدافند غیرعامل رسیده بر اساس توافقات سه گانه مابین وزارت کشور، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان پدافند غیرعامل کشور مقرر شده نتایج مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل استان ها مبنای برنامه های این حوزه در ادارات دولتی برای سال ۱۴۰۰ قرار گرفته و عملیاتی شوند.

قیصربیگی برنامه های طرح جامع پدافند غیرعامل را لازم الاجرا برای دستگاه های مرتبط خواند و خاطرنشان کرد: عدم اجرایی شدن این طرح ها پیگرد قانونی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها