موج
کدخبر : ۳۶۰۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360276

عباس شمس اللهی خبر داد:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه امتیاز کل این شرکت نسبت به دوره قبل ۴۹ درصد در محورهای ۹ گانه مورد ارزیابی، افزایش یافته است، افزود: هر ساله این ارزیابی توسط شرکت ملی گاز ایران ابلاغ و اجرا می گیرد و کلیه شرکتهای تابعه در محورهای ۹ گانه مورد سنجش قرار می گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از کسب رتبه بسیار خوب  این شرکت در بین ۳۱ شرکت  گاز استانی کشور خبر داد و گفت: این ارزیابی در ۴ سطح  برتر، بسیار خوب و قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر،توسط شرکت ملی گاز ایران ارزیابی شده است.

شمس اللهی با بیان اینکه تعیین شاخص های هدفمند و نتیجه گرا و استانداردهای کیفی مرتبط با بهروری، منجر به رشد ۱۳۶ درصدی امتیاز شرکت در شاخص الگوی مصرف و بهروری  شده است ،اظهار داشت: در زمینه بکارگیری و توسعه سامانه های الکترونیک و فن آوری های نوین نیز منجر به کسب رتبه دوم در این شاخص گردیده است.

وی افزود: ارزیابی عملکرد ششمین دوره سنجش سلامت اداری در ۹ محور، توسط شرکت ملی گاز ایران ایران ترسیم شده که خوشبختانه این شرکت در این ارزیابی، با رشد ۴۹ درصدی امتیازات نسبت به سال قبل، رتبه " بسیار خوب"  را کسب نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به محورهای ۹ گانه این ارزیابی اشاره کرد و گفت: محورهای مورد سنجش این ارزیابی شامل آموزش و مهارت و توسعه فرهنگ دینی و اخلاقی، قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی،  شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی،  الگوی مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیک و فن آوری نوین  و نیز نظارت و کنترل داخلی  بوده است.

ر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها