موج
کدخبر : ۳۴۰۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340235

شرکت نفت ایرانول از جدیدترین محصول خود به نام یورودیزل رونمایی کرد. این محصول جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر تولید شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، ایرانول یورو دیزل با استفاده از روغن پایه تمام سنتتیک و مواد افزودنی مرغوب، جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر، با رنگ خاص و قابل توجه «آبی» مناسب برای تمامی فصول و شرایط آب و هوایی ایران تولید شده است. 

از ویژگی های مهم این محصول می توان به دارا بودن استانداردACEA: E7 (انجمن تولیدکنندگان خودرو اروپا) و API CI-4 برای موتورهای دیزلی سنگین، کارایی عالی در موتورهای مجهز به فن آوری پیشرفته EGR وSCR جهت کاهش آلاینده های خاص، خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی ممتاز اشاره کرد.

ایرانول یورو دیزل قابلیت پاک‌کنندگی قوی دوده، جهت کاهش رسوبات ناشی از احتراق و اکسیداسیون داشته و خنثی کننده اسیدهای حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور بوده و همچنین دارای مواد ضد سائیدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور است. 

برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول می توانید به وب سایت ایرانول به آدرس www.IRANOL.ir مراجعه کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها