موج
کدخبر : ۳۲۸۴۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328441

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان از دستگیری باند مسافرکش نماها که به 14 فقره سرقت اعتراف کردند خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت با شیوه زورگیری در نقاط مختلف شهرستان‌های کرج و فردیس، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که سارقان ابتدا سوژه‌های خود را تحت پوشش مسافر در نقاط مختلف کرج به ویژه در پل فردیس سوار بر خودروهای سرقتی کرده و در طول مسیر با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموالی مانند گوشی موبایل، کارت عابر بانک به همراه رمز، وجه نقد و .. می‌کردند و آن‌ها را در خارج از شهر از خودرو پیاده کرده و متواری می‌شدند.

این مقام انتظامی با بیان این که متهمان از سارقان حرفه ای بوده و هیچ گونه ردی از خود برجای نذاشته بودند، تصریح کرد: کارآگاهان با تلاش‌های شبانه روزی و با به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی 2 نفر از سارقان شدند که اهل و ساکن شهرستان شهریار استان تهران بودند.

وی بیان کرد: در ادامه کارآگاهان با شناسایی مخفیگاه متهمان آن‌ها را تحت نظر گرفته و نامبردگان را در حال سرقت دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: متهمان که پس از دستگیری چاره ای جز بیان حقیقت در پیش روی خود نمی‌دیدند لب به اعتراف گشوده و به 14 فقره سرقت با شیوه زورگیری در پوشش مسافرکشی اقرار کردند.

وی با بیان این که تحقیقات بر روی این پرونده ادامه دارد خاطرنشان کرد: تاکنون هر 14 مالباخته پرونده شناسایی شده اند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها