موج
کدخبر : ۴۷۷۴۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-477467

بانک ایران زمین یار و یاور کارآفرینان و تولیدکنندگان

بانک ایران زمین یار و یاور کارآفرینان و تولیدکنندگان

بانک ایران زمین با هدف ارتقای ارزش کارآفرین در جامعه تسهیلات و خدماتی متعددی را عرضه کرده تا با حمایت افراد بیشتر، حلقه کارآفرینی در کشور را بیش از روزهای گذشته گسترده کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، این روزها بانک های سراسر کشور متفق القول بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی از طریق ارائه تسهیلات تاکید می کنند.در واقع مشکلات پیش روی بنگاه‌های تولیدی با ارائه تسهیلات هدفمند از سوی بانک‌ها برطرف خواهد شد.

باید اعلام کرد با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و بخشنامه‌های ابلاغ شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، روسای شعب باید بر رعایت بخشنامه‌های بانک مرکزی به عنوان نهاد ناظر نظام بانکی به دقت نظارت کنند. پس لازم است در چارچوب قوانین جاری کشور و همچنین مقررات منطبق بر آنها به‌ویژه قانون پولی و بانکی کشور و قانون عملیات بانکی بدون ربا و آیین‌نامه‌ها و مقررات احتیاطی و تطبیقی منطبق بر قوانین یادشده عمل کنیم تا آسیب‌پذیری کمتری متوجه ما باشد.

بانک ایران زمین با هدف ارتقای ارزش کارآفرین در جامعه تسهیلات و خدماتی متعددی را عرضه کرده تا با حمایت افراد بیشتر، حلقه کارآفرینی در کشور را بیش از روزهای گذشته گسترده کند.

در واقع بانک ایران زمین، با ارائه طرح تسهیلاتی انتخاب ایران زمین (تسهیلاتی به انتخاب تو) از سال گذشته به یاری تولید کنندگان و کارآفرینان آمد تا با ارائه خدمات متناسب بتواند حرکت چرخ تولید و به تبع اقتصاد کشور را شتاب بخشد.

در این طرح نرخ سود سالیانه تسهیلات بین ۱۰ تا ۱۸ درصد به انتخاب مشتری و تسهیلات تا سقف ۱ میلیارد ریال با امکان واریز و برداشت به مشتریان ارائه می شود.

نحوه محاسبه سود و اقساط تسهیلات

•    نرخ توجیهی سود تسهیلات براساس میانگین سپرده گذاری: ۱۰درصد الی ۱۸ درصد به صورت سالیانه است.

•    حداقل مبلغ افتتاح حساب ۵۰ میلیون ریال است.

•    حداکثر مبلغ تسهیلات ۱ میلیارد ریال است.

•    حداقل مدت رسوب سپرده کوتاه مدت ۳ ماه (محاسبه میانگین سپرده از تاریخ شروع طرح) است.

•    امکان واریز و برداست از سپرده وجود دارد.

•    حداکثر مدت زمان استفاده از میانگین ایجاد شده به منظور دریافت تسهیلات ۲ ماه است.

•    اخذ وثیقه طبق دستورالعمل، مقررات و سیاست های اعتباری بانک صورت می گیرد.

•    سایر شرایط افتتاح سپرده و تسهیلات طبق قرارداد و در زمان پرداخت تسهیلات به مشتری اعلام خواهد شد.

بانک ایران زمین نیز که همواره حامی مشتریان است با هدف ارتقای ارزش کارآفرین در جامعه تسهیلات و خدماتی متعددی را عرضه کرده تا با حمایت افراد بیشتر، حلقه کارآفرینی در کشور را بیش از روزهای گذشته گسترده کند. این بانک علاوه بر ارائه تسهیلات متعدد وحمایت از تولیدکنندگان داخلی، با ارائه طرح تسهیلاتی به انتخاب تو کمک موثری به کارآفرینان و تولیدکنندگان در راستای حمایت از تولیدات داخل داشت.

همچنین مدیران بانک ایران زمین درجهت ایجاد اشتغال و به عنوان پشتیبان از سرمایه ملی با بازدید از مزرعه پرورش شتر مرغ، مجتمع کارتن سازی امینی اصفهان، نخستین پالایشگاه خصوصی فرآورده های نفتی البرز، صنایع شیمیایی کرمان، کارخانجات تن ماهی و فرآوری پسته و... ظرفیت‌های تولید ملی را بررسی و شناسایی کرده و حمایت خود را از آن‌ها اعلام کرده‌اند. این بانک در سال ۹۷ در راستای حمایت از تولید و اشتغال بخشی از منابع مورد نیاز و سرمایه‌ سیمان غرب آسیا را تامین کرد، که این امر نقش موثری در بهبود شرایط اقتصادی و اشتغال منطقه داشت. همچنین بانک ایران زمین در زمینه های مختلفی به ویژه صدور انواع ضمانت‌نامه ها، گشایش اعتباری اسنادی ریالی و ارائه خدمات نوین بانکی از بانک های صاحب نام است.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: بانک ایران زمین
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه