موج
کدخبر : ۳۷۶۸۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376878

مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای؛

مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای اعلام کرده از افراد ‌و شرکت های دانش بنیان در حوزه های داده‌کاوی، کشف جرم، کشف تقلب و هوشمندسازی مبارزه با پولشویی دعوت به همکاری کرد

به گزارش خبرگزاری موج، مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد طی اطلاعیه ای اعلام کرده از افراد ‌و شرکت های دانش بنیان در حوزه های داده‌کاوی، کشف جرم، کشف تقلب و هوشمندسازی مبارزه با پولشویی دعوت به همکاری کرد.

مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان نهاد متولی مبارزه با پولشویی در کشور با صدور  اطلاعیه ای، به افراد و شرکت های دانش بنیان در  حوزه‌های داده‌کاوی، کشف جرم ، کشف تقلب و هوشمندسازی مبارزه با پولشویی فراخوان همکاری داد.

 در این اطلاعیه می خوانیم: مرکز اطلاعات مالی به عنوان نهاد متولی مبارزه با پولشویی در کشور در نظر دارد در حوزه‌های داده‌کاوی، کشف جرم، کشف تقلب و هوشمندسازی مبارزه با پولشویی از افراد و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این زمینه که دارای تجربه، ایده و یا محصول قابل‌ارائه می‌باشند دعوت به همکاری ‌نماید. 

در اطلاعیه مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی، از علاقه‌مندان دعوت ‌شده است، پروپوزال پیشنهادی خود را حداکثر تا ابتدای خردادماه 1400 به آدرس ایمیل Info@iranaml.com ارسال کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها