موج
کدخبر : ۳۵۶۸۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356898

عباس قبادی:

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: بنا شد تا به انجمن صنایع لبنی تذکر جدی برای افزایش قیمت‌ها داده شود. هر گونه افزایش قیمتی بدون هماهنگی تخلف محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس قبادی دبیر ستاد تنظیم بازار در نشست صبح امروز (هجدهم آذر) ستاد تنظیم بازار بیان کرد: تخم مرغ با توجه به ممنوعیت واردات شرایط مناسبی پیدا کرده است، همچنین بنا شد تا به انجمن صنایع لبنی تذکر جدی برای افزایش قیمت‌ها داده شود. هر گونه افزایش قیمتی بدون هماهنگی تخلف محسوب می‌شود.

او با اشاره به تامین ۱۰۰ درصدی نهاده‌های مورد نیاز کشور تصریح کرد: اگر دپوی کالاهای اساسی در گمرکات کشور بیش از یک ماه طول بکشد به عنوان کالای متروکه تحویل سازمان اموال تملیکی شده و وارد شبکه توزیع خواهد شد تا از بروز التهاب در بازار جلوگیری شود. با توجه به روند چشمگیر افزایش قیمت اقلام خوراکی در بازارهای جهانی تغییر در بازار داخلی را هم شاهد خواهیم بود اما با تدابیر در نظر گرفته شده این تغییر به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

قبادی بیان کرد: در روزهای گذشته شاهد انتشار اخباری بودیم که سزاوار نبود. تولیدکنندگان مرغ با سخت ترین شرایط اقتصادی تولیدات خود را عرضه کردند و کاملا فرایند آن مشخص است. امیدواریم این کارگروه نقش خودش را در بخش‌های مختلف ایفا کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها