موج
کدخبر : ۳۵۴۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354795

محمدی پور:

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت گفت: ایجاد ثبات در بازار ظرف یک تا دو روز شدنی نیست اما تا هفته آینده اگر عرضه‌ها ادامه پیدا کند ،قیمت‌ها متعادل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدی پور معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما در خصوص وضعیت بازار مرغ و تخلف گران ‌فروشی در این بخش تصریح کرد: در آخرین جلسه تنظیم بازار استان تهران، معاون معاون برنامه ریزی سازمان صمت، دستور بررسی مرغداری هایی را داد که نهاده با نرخ تعادلی گرفته اند تا مشخص شود آیا این واحدها مرغ را با قیمت تنظیم بازار عرضه می کنند یا خیر.

او ادامه داد: طی این بازرسی مشخص شد از ۵۲ واحدی که نهاده گرفته بودند، ۴۵ واحد متخلف هستند و مرغ با نرخ مصوب به بازار عرضه نکرده اند.

محمدی پور افزود: بر این اساس در این حوزه تخلف ۲۴۱ میلیارد ریالی کشف شده و پرونده آن به سازمان تعزیرات ارسال شده است. طی پیگیری از تعزیرات اعلام شد که احکام آن هم در حال اجرا است.

این مقام مسئول بیان کرد: مرغداران علت اصلی التهاب در بازار را وقفه ایجاد شده در  جوجه ریزی  اعلام کردند که امید می‌رود هفته آینده با رفع مشکلات و بهبود روند جوجه ریزی قیمت ها  متعادل ‌شود.

* مرغ با نرخ مصوب در ۲۵۰ میدان تره‌بار عرضه می‌ شود 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران گفت: همکاران ما بر عرضه مرغ با نرخ مصوب از طریق وزارت جهاد کشاورزی به سامانه های اصلی بهمن و پیروزی ، نظارت جدی داشتند. مرغ با نرخ مصوب  در ۲۵۰ میدان تره بار اصلی و فرعی تهران توزیع شده است. همه این ۲۵۰ میدان  رصد و بازرسی شده اند و  مرغ با نرخ مصوب در آن ها عرضه شده است.

او ادامه داد: ایجاد ثبات  در بازار ظرف یک تا دو روز شدنی نیست اما تا هفته آینده اگر عرضه‌ها ادامه پیدا کند ،قیمت‌ها متعادل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها