موج
کدخبر : ۳۴۹۴۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349455

با تشکیل اتاق اصناف کشاورزی ایران؛

معاون توسعه تعاونی‌ها و تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: با تشکیل اتاق اصناف کشاورزی ایران، کشاورزان باید در راستای هویت دار شدن فعالیت شأن، پروانه کسب دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا شاه پسند معاون توسعه تعاونی‌ها و تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی در حاشیه نخستین جلسه هیات عالی نظارت بر اصناف کشاورزی و در جمع خبرنگاران گفت: در سال ۹۷ آیین نامه نظام صنفی کشاورزی اصلاح و مقرر شد با تصویب هیئت عالی نظارت بر اصناف کشاورزی، اتاق اصناف کشاورزی ایران تشکیل شود.

وی افزود: با تشکیل اتاق اصناف کشاورزی ایران، ساماندهی فعالان بخش کشاورزی و رسیدگی به این بخش، به شکل گسترده‌تری صورت می‌پذیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس، کشاورزان باید در راستای هویت دار شدن فعالیت شأن، پروانه کسب دریافت کنند.

معاون توسعه تعاونی‌ها و تشکل‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: در واقع پروانه کسب، سند قانونی در راستای هویت دار شدن کشاورزان برای دریافت تسهیلات و یا ارائه تضامین از سوی آنها است.

شاه پسند افزود: دریافت پروانه کسب برای کشاورزان هزینه بر نیست و مجمع کشاورزان در هر استان میزان آن را تعیین می‌کنند و ممکن است این هزینه از استانی به استان دیگر متفاوت باشد و بدون شک این هزینه بر اساس توانایی کشاورزان منطقه شکل می‌گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها