موج
کدخبر : ۳۴۵۲۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345206

طبق اعلام وزیر نیرو؛

قاسم تقی زاده خامسی معاون آب وزیر نیرو رئیس سازمان مدیریت منابع آب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رضا اردکانیان وزیر نیرو با اشاره به اینکه اصلاحاتی که در هیات وزیران برای مدیریت منابع آب مصوب کرده اند، گفت: سازمان مدیریت منابع آب کشور از این به بعد به عنوان ستاد اصلی آب کشور عمل خواهد کرد.

قاسم تقی زاده خامسی معاون آب وزیر نیرو رئیس سازمان مدیریت منابع آب شد و حاج رسولی ها به عنوان مشاور وزیر و قائم مقام رئیس سازمان مدیریت منابع آب منصوب شد.

خامسی با اشاره به اینکه امروز ادامه یکپارچه سازی آب روستایی و شهری است، گفت: این اقدامی جسورانه است که باید از قبل اجرا می شد و امروز ایده های که در کمیته و شوراهای گذشته کسب شده می تواند اجرا شود.

او با تاکید بر اینکه تمام وزرا و معاونان نیرو با مدیریت یکپارچه آب موافق هستند، گفت: هیچکدام از مسئولان قبلی از شرایط کنونی آب کشور راضی نیستند و قبلا کشورهای دیگر در زمینه یکپارچه سازی مدیریت منابع آب اقدام کرده اند و ما الان عقب هستیم.

او با اشاره به اینکه سازگاری با منابع آب باید در اولویت قرار گیرد، اظهار کرد: در شرایط کنونی نمی توانیم موضوع توزیع عادلانه آب را پیگیر شد و سازگاری با منابع آب باید در دستور کار قرار گیرد و باید وزارتخانه های دیگر هم در تصمیم گیری های این بخش هماهنگ باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها