موج
کدخبر : ۳۴۰۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340940

علی عابدزاده؛

رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در بخش مقررات و مهندسی هویت کاملی شکل گرفت و ساختار دارای محتوا شد و در بخش قطعات و نصب در هواپیما شناسنامه دار شدیم و تا سال آینده بخش گرم موتور هواپیماهای غیرنظامی ساخته می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی معارفه تورج دهقان زنگنه برای ریاست سازمان هواپیمایی کشوری و علیرضا برخور برای مدیرعاملی شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام شد.

علی عابدزاده مدیرعامل سابق سازمان هواپیمایی کشور با اشاره به اینکه این جلسه تودیع و معارفه خاص است، گفت: در حال حاضر من که از این سازمان تودیع می شوم جای خاصی ندارم بروم و اینجا هستم و عزیزانی که آمده اند جای خاصی نبوده اند و اینجا همکاری داشته اند.

او با تاکید بر اینکه دو خلبان عزیزی که امروز معارفه می شوند بارها برای وطن جان خود را کف دستشان گذاشته اند، افزود: دانش فرماندهی نوری است که خداوند در دل کسانی که می خواهد هدایت کند در دلشان قرار داده بود و امام ره و رهبر معظم انقلاب شامل این نور الهی بوده اند که امروز دنیا پذیرای اندیشه های اسلامی شده است.

عابدزاده با تاکید بر اینکه ما دنبال پرچم رهبر معظم انقلاب که خداوند آن را در قله ای قرارداده خواهیم بود، تصریح کرد: من به دنبال هیچ اندیشه ای سیاسی نبوده ام و نخواهم بود.

او افزود: از آقای آخوندی تشکر می کنم که به من کمک کرد راهبر منسجمی بکار بگیرم که رهاورد این تفکر دستاوردهای بزرگی داشت و در بخش مقررات و مهندسی هویت کاملی شکل گرفت و ساختار دارای محتوا شد و در بخش مهندسی قطعات و نصب در هواپیما شناسنامه دار شدیم و تا سال آینده بخش گرم موتور هواپیماهای غیرنظامی ساخته می شود.

او با اشاره به اینکه عده ای دارای نفوذ بالایی هستند، افزود: درباره اتفاق هواپیمای ایران 140 به دنبال این بودند که سازمان هواپیمایی را مقصر جلوه بدهند و بعد پرونده برای من تشکیل دادند که بگویند من در بخش اطلاعاتی نفوذ کرده ام و این موضوع را پیگیری می کنم. بعد از آن به مدرک من ایراد گرفتند در حالی که سال 59 من در سازمان هواپیمایی استخدام شدم و در حال حاضر ریز نمراتم را دارم. 

او افزود: گفتند که هواپیمایی فلای چک را گران خریده ام این هواپیما با قیمت یازده میلیون و نهصد هزار یورو بود و بعد دو میلیون یورو کمتر از این قیمت خریده ام اما کسی نگفت هواپیما را ارزان خریده ای گفتند گران خریده ای.

او تصریح کرد: با وجود عدم هماهنگی درباره هواپیمای اکراینی رو سفید هستیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها