موج
کدخبر : ۳۳۵۰۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335050

محمد راستاد؛

رئیس سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در شرایط کنونی هنوز شاهد حوادثی همچون حریق ها در ناوگان سنتی بالاست که باید تدابیری برای نوسازی و ارتقای این بخش در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به اینکه در شرایط عادی کسی به فکر دریانوردان نیست، گفت: در روز دریانورد باید بیشتر به دغدغه های آنها پرداخت که شامل طیف گسترده ای است.

محمد راستاد با بیان اینکه سلامت جسمی و ذهنی دریانوردان باید تامین شود، افزود: مطابق کنوانسیون های بین المللی کار بازرسان در شرکت های کشتیرانی باید به این مقوله توجه کنند.

او با اشاره به اینکه در آموزش دریانوردان باید کار جدی انجام شود، اظهار کرد: سال گذشته بخشی از دانشجویان دریانورد دوران کارورزی را گذراندن اما برخی دیگر هنوز در صف شرکت در دوره کارورزی هستند که باید شرکت های کشتیرانی، نفتکش و...زمینه انجام این بخش را تسهیل کنند.

راستاد با تاکید بر اینکه ناوگان سنتی ارتقا پیدا می کند، اظهار کرد: در شرایط کنونی هنوز شاهد حوادثی همچون حریق ها در ناوگان سنتی بالاست که باید تدابیری برای نوسازی و ارتقای این بخش در نظر گرفته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها