موج
کدخبر : ۳۲۷۰۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327052

وزیر راه و شهرسازی؛

محمد اسلامی گفت: عوامل لجستیکی در مدت شیوع ویروس کرونا با همدلی، همکاری و هماهنگی در زمینه‌های مختلف از جمله انتقال بار و کالاهای اضطراری مورد نیاز کشور، نقش خود را به درستی ایفا کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر راه و شهرسازی در نشست با معاون اول رییس‌جمهور و ارتباط ویدئو کنفرانس با سه بندر شهید رجایی، امام خمینی( ره) و  چابهار، گفت: وزارت راه و شهرسازی طیف گسترده و وسیعی از مسوولیت‌ها و ماموریت‌ها را عهده‌دار است که نقش مستقیم و پررنگی در زندگی مردم دارد.

محمد اسلامی   افزود: بخش‌های مختلف وزارت راه و شهرسازی به‌صورت یک منظومه به‌هم پیوسته در تلاش هستند و می‌توان گفت این وزارتخانه از معدود وزارتخانه‌هایی است که عناصر آن در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و بدون تعطیلی فعال هستند و ایفای نقش می‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به سپرده شدن مسوولیت کمیته حمل و نقل ستاد ملی مبارزه با کرونا به وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد: همکاران ما از ابتدای این بحران به‌صورت ۲۴ ساعته فعالیت کردند و لحظه‌ای نشد که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کالا، خدمت یا مسوولیتی را از ما مطالبه کند و با وجود شرایط سختی که در آن به سر می‌بریم، پس از چند ساعت به آن دست پیدا نکند.

وی بیان کرد: عوامل لجستیکی در این مدت با همدلی، همکاری و هماهنگی در زمینه‌های مختلف از جمله انتقال بار و کالاهای اضطراری مورد نیاز کشور، نقش خود را به درستی ایفا کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها