موج
کدخبر : ۳۲۵۴۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325438

به دستور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ستاد مدیریت راهبردی جهش تولید در این سازمان تشکیل و جانشین مدیرعامل در این ستاد منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به دستور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و ضرورت اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال ۱۳۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید و لزوم برنامه ریزی منسجم و هدفمند جهت تحقق این امر مهم و راهبردی، ستاد مدیریت راهبردی جهش تولید در این سازمان تشکیل و جانشین مدیرعامل در این ستاد منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، در حکم محمد راستاد خطاب به سید سعید سیدعلایی عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی ، توسعه مدیریت و‌منابع سازمان بنادررو‌دریانوردی آمده است؛ 
نظر به  نامگذاری سال ۱۳۹۹ تحت عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و ضرورت اجرای اوامر معظم له و ‌لزوم برنامه ریزی منسجم و هدفمند جهت تحقق این امر مهم و راهبردی، ستاد مدیریت راهبردی جهش تولید در این سازمان با اهداف و‌ وظایف پیوست تشکیل می گردد و به موجب این حکم، جنابعالی به عنوان جانشین مدیرعامل در این ستاد منصوب می شوید .
انتظار دارد با اتکال به خداوند منان و با رویکرد مدیریت جهادی و استقاده حداکثری از کلیه ظرفیت ها و توانمندی های موجود در ستاد سازمان و‌بنادر تابعه همه مساعی ممکن برای تحقق امر راهبردی جهش تولید در سال ۱۳۹۹ به انجام رسیده و با پایش منظم و مستمر گزارشات دقیق عملکرد به اینجانب ارائه شود.
بدیهی است کلیه معاونین و‌مدیران کل محترم ستادی و مدیران بنادر تابعه مکلفند در این حوزه نهایت همکاری و هماهنگی لازم را در تولید و ارائه اطلاعات و انجام تصمیمات ابلاغی به عمل آورند .
 

 

 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها