موج
کدخبر : ۳۱۹۷۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319701

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت گفت: با تاکید بر اینکه عده ای منافع شخصی را بر منافع ملی اولویت می دهند به دنبال این هستند که اقتصاد کشور را مرعوب قاچاق کنند، اظهار کرد: در شرایطی که 12 میلیارد دلار قاچاق وارد کشور می شود هزاران شغل را از بین می برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت در مراسم رونمایی از طرح رهگیری سیگارت با اشاره به اینکه بخش بزرگی از کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و سوخت اجرای طرح های پیگیری است، گفت: پلمب یک مغازه یا توقف یک وانت جابجایی کالا جزو چرخه آخر وظیفه ماست، بلکه ما باید در بخش جلوگیری بیشتر اقدام کنیم.

مویدی با تاکید بر اینکه تمرکز بر بخش سامانه ها در شرایط کنونی می توان امنیت تولید را ارتقا ببخشیم، افزود: در حال حاضر خوشبختانه بعد از ریجستری کردن موبایل، طرح رهگیری سیگار دومین قدم برای مقابله با قاچاق است.

او با تاکید بر اینکه عده ای منافع شخصی را بر منافع ملی اولویت می دهند به دنبال این هستند که اقتصاد کشور را مرعوب قاچاق کنند، اظهار کرد: در شرایطی که 12 میلیارد دلار قاچاق وارد کشور می شود هزاران شغل را از بین می برد.

او با تاکید بر اینکه راه اندازی سامانه منجر به شفاف سازی اقتصاد می شود، گفت: بعد از ریجستری کردن موبایل بیش از 99 درصد گوشی های مورد استفاده شهروندان از مسیر قانونی تامین می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها