موج
کدخبر : ۲۷۶۷۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276721

سعید توکلی؛

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران گفت: برنامه 10 ساله برای برون سپاری تدوین کرده ایم که متناسب با بازنشسته شدن نیروهای شرکت انتقال گاز، تجهیزات برون سپاری خواهد شد که امسال اولین ایستگاه انتقال گاز برون سپاری می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پخش با اشاره به اینکه 37 هزار کیلومتر خط لوله گاز داریم که در دی ماه گذشته حتی یکبار قطعی ناخواسته نداشته ایم،گفت: برنامه 10 ساله برای برون سپاری تدوین کرده ایم که متناسب با بازنشسته شدن نیروهای شرکت انتقال گاز، تجهیزات برون سپاری خواهد شد که امسال اولین ایستگاه انتقال گاز برون سپاری می شود.

سعید توکلی با بیان اینکه امسال برای بهره برداران متناسب با تجهیز، صلاحیت تعیین می شود، گفت: سال گذشته 6 دهم درصد اتلاف انرژی شبکه انتقال گاز کم شده است.

او با تأکید بر اینکه با سازمان فضایی تفاهمنامه امضا کرده ایم، گفت: در ساخت فیلترهای مصرفی کشور با استفاده از تکنولوژی نانو خود کفا شده ایم. 

توکلی با تأکید بر اینکه در مقابل بحران سیل تاب آوری بالایی داشتیم، گفت: بخشی از این تاب آوری به توانمندی نیروی انسانی برمی گردد و بخشی نیز ناشی از انجام تعمیراتی بود که به درستی نقش موثری در پایداری شبکه انتقال ایفا کرد.

توکلی با تأکید بر اینکه نشت یابی لیزی و ماهواره سال گذشته اجرایی شد، اظهار کرد: 80 درصد نشتی لوله های گاز را می توانیم از طریق اطلاعات ماهواره ای قابل شناسایی است. 

او با تأکید بر اینکه امسال 140 واحد تعمیرات کمپرسور خواهیم داشت، گفت: ایران در خاورمیانه بیشترین سطح تاسیسات و تعمیرات تجهیزات را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها