موج
کدخبر : ۲۷۲۴۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272405

وزیر صنعت عراق؛

عبدالمجید گفت : با بیان اینکه خواستار همکاری بخش خصوصی ایران با طرف عراقی برای بازسازی مناطق آسیب دیده هستیم، تصریح کرد: به دنبال اهداف اقتصادی و سیاسی هستیم تا ضمن لغو هزینه های ویزا در بخش راه و ...همکاری گسترده ای انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، همایش اقتصادی-تجاری ایران و عراق 18 فروردین با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ، عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق به همراه چندتن از وزیران ایرانی و عراقی و هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

وزیر صنعت عراق در این همایش با اشاره به اینکه هدف از این دیدارها توسعه همکاری های اقتصادی، فرهنگی و...است، گفت: ما از اهمیت توسعه روابط دو کشور مطلع هستیم که بعد از سفر  آقای روحانی به بغداد سطح روابط ارتقا یافته است. 

عبدالمجید با بیان این‌که سیاست عراق گشودن دروازه گسترده برای بازرگانان ایرانی، افزود: ما به دنبال این هستیم که از این ظرفیت ها به نفع دو ملت استفاده کنیم.

او با بیان اینکه خواستار همکاری بخش خصوصی ایران با طرف عراقی برای بازسازی مناطق آسیب دیده هستیم، تصریح کرد: به دنبال اهداف اقتصادی و سیاسی هستیم تا ضمن لغو هزینه های ویزا در بخش راه و ...همکاری گسترده ای انجام دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها