موج
کدخبر : ۴۰۵۹۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405922

مجتبی جوی زادگان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: درخواست صدور 100 سند برای موقوفات فلاورجان به اداره ثبت اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجتبی جوی زادگان با بیان اینکه صدور سند برای موقوفات از دیگر برنامه‌های در دستور کار در اداره اوقاف و امور خیریه است، تصریح کرد: برای این امر طی هفته گذشته وضعیت صدور سند برای 100 موقوفه شهرستان فلاورجان را بررسی و درخواست صدور آن را برای اداره ثبت شهرستان ارسال کرده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته نیز مرحله نهایی صدور سند برای 13 سند موقوفه در فلاورجان انجام شده است، اضافه کرد: این روند همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.

وی همچنین بهره برداری از پروژه ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان را از دیگر برنامه‌های در دستور کار خود در اداره اوقاف فلاورجان اعلام کرد و افزود: این پروژه تا مرحله سفت کاری پیشرفت داشته و مرحله نازک کاری آن به دلیل کمبود اعتبار انجام نشده است اما فرماندار فلاورجان برای تامین اعتبار مورد نیاز اعلام همکاری داشته‌اند.

جوی زادگان اجرای پروژه‌های عمرانی در بقاع و موقوفات را نیز از دیگر برنامه‌های خود در شهرستان فلاورجان دانست وافزود: اجرای نیات واقفان و وصول مطالبات را نیز در دستور کار خوداهیم داشت.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان افزود: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موقوفات شهرستان فلاورجان را احصا و برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذار را نیز در دستور کار داریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`