موج
کدخبر : ۳۶۴۹۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364965

به مناسبت چهل و دومین فجر انقلاب ؛

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خوانساراز افتتاح 5 پروژه راهداری به مناسبت چهل و دومین فجر انقلاب در شهرستان خوانسار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید حسابی با اشاره به افتتاح 5 پروژه  راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خوانسار با حضور استاندار اصفهان اعلام کرد: یکی از مهمترین پروژه ها بهره برداری از سیستم روشنایی محور خوانسار - دامنه (گردنه خوانسار ) با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال اجرا شده است.

وی هدف از اجرای این پروژه را ارتقا ایمنی تردد درمحورهای مواصلاتی این شهرستان عنوان و اظهار کرد: این گردنه یکی از گردنه های مهم و برفگیر استان به شمار می آید.

این مقام مسئول همچنین از بهسازی روکش آسفالت سطحی و خط کشی محور خوانسار - رحمت آباد به طول10 کیلومتر خبر داد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال بهره برداری خواهد شد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان خوانسار  گفت:  بهره برداری از عملیات ایمن سازی و نصب گاردریل  و حفاظ بتنی در محور خوانسار - بوئین و میاندشت به طول 1.5کیلومتر و محورخوانسار - دامنه به طول 1 کیلومتر با اعتبار بالغ بر 17میلیارد ریال از دیگر پروژه های این اداره در ایام الله دهه فجر به شمار می آید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها