موج
کدخبر : ۳۶۱۷۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361783

در ششمین نشست خبری شهردار خمینی شهر مطرح شد:

شهردار خمینی شهر گفت: بودجه سال آینده 285 میلیاردتومان برآورد شده و 159میلیارد تومان از بودجه صرف فعالیت های عمرانی می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اصغر حاج حیدری در نشست خبری با خبرنگاران و فعالان مجازی گفت: شهرداری خمینی شهر در تمام زمینه ها فعال است و پروژه های عمرانی نیمه تمام را تا پایان این دوره از شورا تکمیل خواهد کرد.

وی با توضیح فعالیت های عمرانی شهرداری خمینی شهر ادامه داد: جدول گذاری کوهسار با حفظ درخت های چنار این منطقه در حال اجراست و بلوار پروفسور میردامادی که ورودی مناسبی به شهر خمینی شهر است  نه میلیارد تومان هزینه در برداشته است.

شهردارخمینی شهر از چندین پروژه آماده در دهه فجر انقلاب خبر داد و اظهار کرد: امروز با دستی پر در خدمت شهروندان هستیم و دوره پنجم شورای اسلامی شهر بر اساس نیازهای مردمی  طرح های خود را تدوین و برنامه های عمرانی را اجرایی نمود و پر واضح است جایگاه شورا و شهرداری بر مردم پوشیده نیست.

وی در بحث تامین ناوگان شهری گفت: نظر دولت بر بازسازی اتوبوس های شهری است و  برای بازسازی هر اتوبوس 400میلیون اعتبار تخصیص یافته که یک چهارم آن را بانک به صورت وام و یک چهارم آن را دولت و مابقی از دارایی های شهرداری تامین شود تا بتوان اتوبوس ها را بازسازی نمود و این در حالی است که سالانه 15میلیارد تومان باید به سازمان اتوبوسرانی کمک شود.

حاج حیدری دغدغه شهرداری های قبل را  پرداخت نکردن حقوق کارگران خواند و افزود: شهرداری خمینی شهر امروز به جایی رسیده که پیگیر ورود مترو به شهر و نماهای شهری است و از تصمیمات شورای شهر و شهرداری ایجاد یک مبلمان شهری مناسب و در شان مردم شهر است.

این مسئول عمرانی بیان کرد: تمام محلات خمینی شهر با وجود حجم ‌سنگین کار در آنها، به مرحله ای رسیده که مردم شاهد همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری می باشند.

شهرداری خمینی شهر.

وی با اشاره به 4 شهری که به حکم وزیر کشور حکم می خورد، گفت: خمینی شهر بین شهرداری های اصفهان و نجف آباد و کاشان،  خمینی شهر در ضعیف ترین  درجه شهری قرار داشت و با تلاش مجموعه شهرداری توانستیم رتبه ده شهرداری ها را کسب کنیم.

اصغر حاج حیدری با افتخار عنوان کرد: امروز شهرداری با تمام تلاش هایی که برای آبادانی شهر سعی و تلاش خود را صرف پیشرفت شهر می نماید از انجام هیچ پروژه ای با وجود هزینه های سنگین مایوس نشد و با قوت و قدرت آنها را به سرانجام رساند.

در ادامه این نشست خبری رییس شورای اسلامی شهر خمینی شهر بیان کرد: ادامه سازندگی هدف و شعار ماست و شهردار خمینی شهر در حال تمام کردن سی الی 40 پروژه میلیاردی در دست اقدام است .

عبدالله کیانی در خصوص بودجه شهرداری خمینی شهر تشریح کرد: بودجه در طول سال به صورت هفتگی و ماهانه از طریق کارگروه اقتصادی بررسی و در صحن شورای شهر بحث و تبادل نظر می شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر بودجه به گونه ای برنامه ریزی شده که با کسری بودجه مواجه نبوده و بودجه شهر خمینی شهر به صورت عمرانی و فرهنگی هزینه می شود.

رییس شورای اسلامی شهر خمینی شهر از بودجه   سال اینده خبرداد و گفت: بودجه سال آینده 285 میلیاردتومان براورد شده و 159میلیارد تومان از بودجه صرف فعالیتهای عمرانی می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها