موج
کدخبر : ۳۶۰۱۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360172

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 12 بیمار جدید کرونایی در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان کرد: در شبانه روز اخیر 12 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که هفت نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: 7 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد همگی اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۷۲ سال و حداقل سن بستری ۳۱ سال است.

مروجی ادامه داد: همچنین 5 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد سه نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند.

این مقام مسئول توضیح داد: در حال حاضر 75 بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که 61 مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و 14 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: 21 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند که 19 نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و 2 نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی توضیح داد:متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر که سه مرد ۶۰، ۶۲ و۷۵ ساله و دو زن ۸۳ و ۷۳ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

 وی بیان داشت: تاکنون 115 هزار و 571 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 14 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها