موج
کدخبر : ۳۵۹۱۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359195

طی شبانه روز گذشته خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از 9 ابتلای جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: در شبانه روز گذشته 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند که هفت نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول با اشاره به ابتلای 28 نفر به کرونا در شبانه روز گذشته گفت: از ابتدای شیوع تاکنون تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت به ۱۲ هزار و 722 مورد افزایش یافت.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر در مجموع 110 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 94 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: 43 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 38 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

مروجی توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته دو بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌است که دو مرد 41 و 84 ساله بوده اند.

این مقام مسئول بیان داشت: تاکنون 113 هزار و 331 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 912 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها