موج
کدخبر : ۳۵۸۲۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358211

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 66 بیمار کرونایی جدید طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 66 بیمار کرونایی جدید بیان داشت: در شبانه روز گذشته 23 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان با علائم بالینی بستری شدند که 20 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به اینکه در شبانه روز اخیر 23 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، گفت: 20 نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و دو نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر هم اهل دلیجان بوده‌اند.

این مقام مسئول اضافه کرد: حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 76 سال و حداقل سن بستری 9 سال است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر درمجموع 141 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 130 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 11 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

وی گفت: 47 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 44 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

مروجی توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت که این فرد یک خانم ۸۳ ساله بود.

این مقام مسئول بیان داشت: تاکنون 111 هزار و 337 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 707 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها