موج
کدخبر : ۳۵۳۴۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353440

مسعود صابری:

شهردار شهر اصغر آباد بیان کرد: تکمیل زیرگذر اصغر آباد از مهم ترین مطالبات مردمی است که نیاز به9 میلیارد اعتبار در این زمینه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مسعود صابری در نشست خبری با اصحاب  رسانه از انجام فعالیت های عمرانی شهر اصغرآباد خبر داد و اظهارکرد: از زمان شهر شدن اصغر آباد هشت سال می گذرد؛ اصغر آباد از سال ۹۱ شهرداری در آن تاسیس و اصغر آباد از روستا به شهر تغییر یافت.

وی گفت: شهر اصغر آباد شهری بدون بن بست است و منظر شهری زیبایی را داراست و از بسیاری شهرها زیباتر است.

این مقام مسئول در خصوص فعالیت های عمرانی شهر اصغر آباد توضیح داد: شهر اصغر آباد ،دارای هیچ امکاناتی نبود و زیر سازی شهر به تدریج صورت گرفت که باتوجه به بودجه ۴ ملیارد و چهارصدمیلیون  تومانی سالیانه شهرداری، اجرای ۱۰۰ هزار متر  آسفالت ، ۶۰۰۰ هزار متر کانیو گذاری ، ۱۵۰۰۰ هزار متر سنگ فرش ، ۵۰۰۰ هزار متر جدول گذاری صورت گرفت.

صابری از دیگر پروژه های عمرانی شهر اصغرآباد را وجود پارک جنگلی در این شهر دانست و افزود: این مکان با وجود فضای بسیار دلنشین می تواند موجب جذب گردشگر در شهر شود هرچند بوم گردی هنوز به صورت جدی در این شهر دنبال نشده است.

 وی در ادامه یکی از مطالبات اصلی مردم را احداث زیرگذر ورودی از طرف کمربندی خمینی شهر به نجف آباد اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد: با همکاری مسئولین شهرستان و استان این پروژه به سرانجام برسد.

صابری از تردد روزانه 3 هزار خودرو در این مسیر خبر داد و تصریح کرد: تکمیل این زیر گذر می تواند تسهیلی در تردد خودروها ایجاد کند وبار ترافیکی را در این منطقه کاهش دهد؛ جاده ای که خط مواصلاتی شهرستان و استان است می تواند خدمات فراوانی داشته باشد و همکاری مجدانه مسئولان و متولیان این امر را می طلبد .

شهردار اصغرآباد گفت: زیرگذر اصغرآباد ۹میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و شهرداری اصغرآباد به تنهایی از عهده این امر بر نمی آید.

صابری از تاخیرو تعلل در تکمیل زیرگذری که شاهراه محسوب می شود و از شهر اصغرآباد شروع می شود ابراز ناراحتی کردو گفت: ای کاش مسئولان برای اتمام این پروژه هر چه زودتر اقدامات لازم را برای زیرگذر که محور مواصلاتی اکثر شهرهای شهرستان و دیگر شهرهاست انجام دهند.

این مقام مسئول همچنین از وجود ۶۰کارگاه چوب بری در شهر اصغرآباد خبر داد و تشریح کرد: اصغرآباد در بحث خراطی و نجاری بعد از شهر قم در رتبه دوم بود که با روی کار آمدن صنعت ام دی اف از رونق افتاد اما با ظرفیت بالایی که در این شهر وجود دارد در بحث ام دی اف  نیز مقام اول را داراست.

صابری گفت: همانگونه که شهر اصغرآباد دارای مکان ها و فضاهای فرهنگی و ورزشی است از برخی مراکز و مکان ها مانند کلینیک و ترمینال،اورژانس و .... محروم است و برای ایجاد این مکان ها در شهر اصغرآبادهمکاری ارگانها و مسئولان شهرستان را می طلبد.

زیر گذر اصغرآباد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها