موج
کدخبر : ۳۲۶۳۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326325

سرپرست کمیته امداد اصفهان از اهدای ۴ هزار لیتر مواد ضدعفونی پالایشگاه اصفهان به کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس مجموعه پالایشگاه اصفهان تاکنون چهار هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به کمیته امداد استان اصفهان اهدا کرده است.

وی گفت: در همه پیشامدهای ناگواری که بخشی از جامعه ما را تحت تاثیر منفی قرار داده کمیته امداد اصفهان همواره یکی از مراکز اصلی جمع‌آوری کمک در استان بوده است و در روزهایی که بلای کرونا دامنگیر کشور شده است نیز این نهاد محل رجوع و اطمینان بسیاری از نهادها، ارگان‌ها و سازمان‌هاست و برای مثال مجموعه پالایشگاه اصفهان تاکنون ۴ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به کمیته امداد استان اهدا کرده است.

زارع با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری برای انجام رزمایش همدلی و کمک مومنانه، از همه خیران، سازمان‌ها، نهادها و مجموعه‌های صنعتی برای همراهی با این نهاد در این حرکت بزرگ درخواست کرد و گفت: کمیته امداد استان اصفهان با تمام توان و همه ظرفیت حمایتی و زیر ساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای یاری رسانی به نیازمندان و مددجویان در میدان خواهد بود.

سرپرست کمیته امداد اصفهان مصونیت از بلای ویروس منحوس کرونا را مستلزم همکاری و هماهنگی همه اقشار جامعه و هم افزایی توان همه افراد و نهادهای ذی توان دانست و گفت: نیازمندان و مددجویان در این شرایط در معرض آسیب بیشتری قرار دارند.

به گزارش موج؛  کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن ۰۹۶۸۸۷، پایگاه اینترنتی emdad.ir، شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲» و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹» نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در کنار مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری تحت نظر کمیته امداد، برای مشارکت در عرصه خیر و کمک در اختیار همشهریان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها