موج
کدخبر : ۳۱۴۹۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314977

جواد نصری خبر داد:

شهردار اصفهان از افزایش 21 درصدی بودجه سال 99 شهرداری فلاورجان نسبت به بودجه مصوب سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، جواد نصری در جلسه علنی شورای اسلامی شهرفلاورجان  بیان کرد: بودجه شهرداری فلاورجان با افزایش 21 درصدی نسبت به بودجه مصوب سال ۹۸،  دویست و بیست وجهار میلیارد و هفتصد و سی و پنج میلیون ریال پیشنهاد شد.

 وی اظهار داشت: بودجه شهرداری فلاورجان در زمان قانونی خود یعنی ۲۹ دی‌ماه به شورا ارسال شد، اما تقدیم آن به نخستین جلسه علنی شورا موکول شد، برای تدوین بودجه 1399بیش از هزار و 500 ساعت کار کارشناسی انجام شد.

جواد نصری افزود: تلاش ما تبدیل شدن فلاورجان به شهری امن، راحت و دسترسی پذیر برای زندگی شهروندان است، و از سالیان قبل تاکنون مسیر پیشرفت را در این محور طی می‌کند.

شهردار فلاورجان همچنین تاکید نمود: در زمینه راهبردهای اساسی بودجه پیشنهادی سال ۹۹، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حاصل از جلب مشارکت حداکثری شهروندان در اداره امور شهر و تأمین هزینه‌ها به منظور افزایش حس تعلق شهروندان به شهر و برون‌سپاری پروژه‌های عمرانی برخی از این راهبردهاست.

جواد نصری در ادامه افزود: با علم به اینکه برای تدوین بودجه سال 1399 بیش از هزار و 500 ساعت کار کارشناسی انجام شده است، بودجه مصوب 1398، 185/000/000/000 میلیارد ریال بود که در بودجه پیشنهادی سال 1399 این رقم با 21 درصد افزایش به 224/735/000/000 ریال رسید .

شهردار فلاورجان با اشاره به اولویت‌های بودجه پیشنهادی افزود: تکمیل و تجهیز پروژه‌های نیمه‌تمام، تمرکز بر پروژه‌های کلان با رویکرد ارتقا کیفیت فضای شهر و افزایش تعاملات اجتماعی از مهمترین اولویت‌های بودجه سال 1399 است.

جواد نصری در خاتمه اظهار داشت: بر اساس بودجه پیشنهادی، درآمدهای عمومی و اختصاصی افزایش 25 درصدی و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای افزایش 12درصدی داشته است.

در ادامه جلسه ریاست شورای اسلامی شهر فلاورجان با ابراز خرسندی از ارائه بودجه پیشنهادی و عرض خدا قوت به شهردار و تقدیر و تشکر از معاونت ها و کارکنان شهرداری، در تکمیل گفته های شهردار چنین عنوان نمود: بودجه سال 1399 منطقی به نظر می رسد که با اراده و همتی که در معاونین شهردار و دیگر کارکنان شهرداری وجود دارد، همه  دست به دست هم می دهند که این بودجه را به صورت واقعی خود محقق سازند.

آقای سید محمد رضا شیرزادی گفت: امیدواریم با تلاش و کوشش کارکنان، اعم از کارمندان و کارگران شهرداری و همکاری متقابل شهروندان عزیز با آنها و همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به شهروندان بتوانیم با تحقق بودجه پیشنهادی، شهری ایمن، زیبا، با امکانات در دسترس و همراه با نشاط اجتماعی را برای شهروندان به ارمغان بیاوریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها