موج

علیرضا بلگوری خبر داد:

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین ازآمادگی بانک اقتصاد نوین برای ارائه تسهیلات درحوزه سرمایه در گردش و LC داخلی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علیرضا بلگوری در نشست با رییس و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با بیان اینکه تولید و کارآفرینی در شرایط امروز به رغم تسهیل در مقررات و ضوابط دشوار است، تصریح کرد: سیاست بانک اقتصاد نوین ایفای نقش هرچه موثرتر در کمک به تولید کنندگان در قالب تامین منابع مالی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه در قالب LC و حواله‌جات از طریق ایجاد یک فضای برد – برد برای طرفین است.

وی مشتری مداری و تامین خواسته‌های مشتریان را از مهم‌ترین اقدامات این بانک دانست و گفت: بانک اقتصاد نوین در صدد طراحی خدمات جدید برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان است.

بلگوری خواستار زمینه سازی برای جذب سرمایه موجود در اصفهان در بانک های استان با همت مقامات استانی شد و از آمادگی این بانک برای ارائه تسهیلات به فعالان اقتصادی در حوزه سرمایه در گردش و LC داخلی خبر داد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این نشست با بیان اینکه این جلسه هفتمین دیدار با هیات مدیره بانک های کشور در دوره نهم فعالیت اتاق بازرگانی اصفهان در سال جاری است، حضور رئیس کل بانک مرکزی در اتاق اصفهان و در جمع فعالان اقتصادی را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های اتاق اصفهان در سال 98 دانست و تصریح کرد: تشکیل میز اتاق بازرگانی اصفهان در بانک مرکزی به منظور پیگیری و رفع مشکلات بانکی فعالان اقتصادی، از دستاوردهای مهم این حضور بود.

مسعود گلشیرازی افزود: رئیس بانک مرکزی نیز در نشست خود با فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی ایران، از تشکیل این میز به عنوان یک مدل موفق یاد کرد و خواستار ایجاد این فرآیند در سایر استان‌ها و اتاق های بازرگانی شد.

وی برگزاری نشست با هیات مدیره بانک های کشور را نیز در ایجاد یک گفتمان مبتنی بر تعامل و کمک به حل مشکلات فعالان اقتصادی استان مهم ارزیابی کرد.

مسعود گلشیرازی با بیان اینکه نزدیک به 11 درصد از منابع پولی، مالی و اقتصادی کشور در استان وجود دارد، گفت: این در حالی است که آمار صادراتی استان قریب به 6 درصد کل کشور است.

وی تاکید کرد: نسبت منابع و مصارف بانک ها به عنوان مهم‌ترین رکن تامین مالی بنگاه‌ها نیز حاکی است در زمانی که بانک‌ها فعالیت مطلوب‌تری داشته‌اند، ما اقتصادی مولد داشته‌ایم.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در ادامه خواستار برنامه‌ریزی مبتکرانه برای افزایش ضریب نفوذ بانک اقتصاد نوین در استان اصفهان و منتفع شدن فعالان اقتصادی و بانک مذکور از این تعامل سازنده شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها