موج

با حضور معاون وزیر نیرو در امورآبفا؛

با حضور معاون وزیر نیرو در امورآبفا نخستین سایت آموزشی مهارت های فنی تخصصی شرکت آب و فاضلاب در اصفهان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، اولین سایت آموزشی مهارت های آب و فاضلاب کشور به مساحت20 هزار متر مربع با حضور تقی زاده خامسی  و دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در محل دانشگاه صنعت آب و برق اصفهان افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی تخصصی شرکت های آب و فاضلاب در اصفهان گفت: بیش از ۱۶۷شرکت کننده در قالب ۷۰ تیم مجموعه های آب و فاظلاب از ۳۱ استان کشوردراین دوره از مسابقات با هم به رقابت می پردازند.

هاشم امینی بیان داشت: در نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی تخصصی شرکت های آب و فاضلاب در اصفهان 70تیم مجموعه های شرکت آب و فاضلاب کشور درزمینه هایی از جمله عیب یابی مدارهای فرمان ،تعمیرات خطوط لوله آب و فاظلاب، نصب انشعابات با هم رقابت می کنند.

ئیس کمیته اجرایی مسابقات ادامه داد: دراین دوره از مسابقات سه هزار و ۱۰۹ شرکت کننده در قالب یک‌هزار و ۲۹۵ تیم در سطح استانی برگزار گردید که در نهایت ۱۶۸ نفر در قالب ۷۰ تیم به سطح کشوری مسابقات مهارت‌های فنی تخصصی شرکت های آب و فاضلاب راه یافتند.

امینی با اشاره به اینکه ‌این مسابقات در 5 بخش برگزار می شود، گفت: افرادی که توانایی‌های خود را در این بخش ها اثبات کنند به مسابقات جهانی راه پیدا می کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: هدف از برگزاری نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی تخصصی شرکت های آب و فاضلاب افزایش سطح مهارت و دانش افزایی در سطوح‌مختلف مجموعه های آب و فاضلاب و حرکت به سمت ظرفیت سازی در حوزه نیروی انسانی و ارتقا کیفیت خدمات می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها