English

دادستان مازندران تأکید کرد؛

محرومیت زندانیان سارق از عفو و مرخصی

دادستان مازندران تأکید کرد: سیاست دستگاه قضایی مقابله جدی با سارقان تجهیزات برق، گاز، آب و مخابرات است و از هیچ گونه امتیازات ارفاقی برخوردار نخواهند بود و خبری از مرخصی و عفو نخواهد بود.

محرومیت زندانیان سارق از عفو و مرخصی

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمد کریمی در نشست هم اندیشی بررسی راهکارهای پیشگیری از سرقت انرژی و تجهیزات برق شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران که با حضور مسئولان استانی و مدیران غرب مازندران در چالوس برگزار شد، اظهار داشت: اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در امر مبارزه با تجهیزات آب، برق، گاز و مخابرات از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی است که امروز به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران برگزار شد.

وی با بیان اینکه قانون‌گذار مجازات هایی را در این زمینه پیش‌بینی کرده است، ادامه داد: اولویت ما در کنار برخورد با متخلفان و مجرمان، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه است.

دادستان مازندران تأکید کرد: در وهله نخست نیز بر عهده همان سازمان متولی امر است و باید تدابیر پیشگیرانه‌ای که پلیس پیشگیری ابلاغ می‌کند را عملی کند.

وی افزود: ما نیز در کنار حمایت از این سازمان‌ها و همچنین ضابطان ما، در مقام مبارزه با این گونه جرائم بر می آییم.

کریمی تأکید کرد: سیاست دستگاه قضایی مقابله جدی با سارقان تجهیزات آب، برق، گاز، مخابرات است و از هیچ گونه امتیازات ارفاقی برخوردار نخواهند بود و خبری از مرخصی و عفو نخواهد بود.

وی افزود: به سارقان هشدار می دهم که برخورد و عزم دستگاه قضا بسیار جدی است و انشالله توفیقاتی هم خواهیم داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه