English

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر:

تقویت امنیت شبکه ها در سازمان بنادر و دریانوردی وظیفه همه ماست

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برخی الزامات ما بین المللی است و به همین منظور تقویت ملاحظات شبکه ها وظیفه همه ما در سازمان بنادر و دریانوردی است.

تقویت امنیت شبکه ها در سازمان بنادر و دریانوردی وظیفه همه ماست

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سعید خورسندی در همایش هماهنگی و هم اندیشی در حوزه شبکه های صنعتی در سازمان بنادر و دریانوردی که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و با حضور مدیران فاوا ادارات کل بنادر سراسر کشور و نیز نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری برگزار شد، با اشاره به اینکه فن آوری اطلاعات به عنوان یک الزام در کسب و کار تبدیل شده است، اظهار داشت: با توسعه شبکه های فن آوری اطلاعات، نیروی انسانی کمتر مداخله می کند و بنابراین باید خود را در سازمان بنادر و دریانوردی بروزرسانی کنیم.

وی با تأکید اینکه البته در سال گذشته توفیقات بسیار خوبی در این حوزه داشتیم، ادامه داد: باید به دنبال اطلاعات علمی در حوزه ملاحظات و الزامات شبکه ها باشیم و به یک نقطه اشتراک برای ارتقاء شبکه برسیم.

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی کشور پس از تشریح برخی از اقدامات، بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در راستای ارتقاء دانش پرسنل حوزه ICT تأکید کرد.

وی گفت: هم افزایی و همدلی بسیار خوبی بین دستگاهها و سازمان بنادر کشور وجود دارد و مطمئناً روزهای درخشان تر و توسعه یافته تری در حوزه ارتقاء و افزایش ضریب پایداری شبکه ها در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه