English

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران تأکید کرد؛

ضرورت افزایش و ارتقاء تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران بر ضرورت افزایش و ارتقاء تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر تأکید کرد و گفت: باید تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری متناسب با فعالیت های بندری و حمل و نقل دریایی را فراهم کنیم و به آن مجهز نماییم.

ضرورت افزایش و ارتقاء تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در بنادر

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سعید کیاکجوری در همایش هماهنگی و هم اندیشی در حوزه شبکه های صنعتی در سازمان بنادر و دریانوردی که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر و با حضور مدیران فاوا ادارات کل بنادر سراسر کشور و نیز نمایندگان سازمان پدافند غیرعامل کشور و مرکز مدیریت راهبری افتای ریاست جمهوری برگزار شد، بر ضرورت پیشگیری از برخی موازی کاری هایی که ناخواسته در ملاحظات شبکه ها پیش می آید تأکید کرد و اظهار داشت: این موازی کاری ها بعضاً سبب بروز چالش می شود و به روند تجارت آسیب می زند.

وی با بیان اینکه یکی از اهرم های مهم تجارت بین الملل، زمان و سرعت کار است، ادامه داد: باید برنامه ای تدوین شود تا حدود و ثغور نهادهای مسئول مشخص شود و برنامه ریزی های نهادهای موازی به صورت جمعبندی شده و یکجا ارائه شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: موضوعات شبکه ای چه در بخش سخت افزاری و چه نرم افزاری، سخت است و باید برای تهیه امکانات در این زمینه، تأمین اعتبارات لازم صورت پذیرد.

کیاکجوری بیان داشت: حمل و نقل بین المللی می طلبد تا خود را از نظر تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری شبکه ای بروزرسانی کنیم و همطراز با کشورهای توسعه یافته در این حوزه شویم و فاصله ها کمتر شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه