English

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی:

قرار نیست جایگاه نمایندگان زیر سوال برود

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار نیست جایگاه نمایندگان زیر سوال برود ما نماینده مردم هستیم و اگر قدرتی داریم و وزیر را استیضاح می کنیم با قدرت همین مردم است.

قرار نیست جایگاه نمایندگان زیر سوال برود

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، رجب رحمانی در جلسه شورای اداری شهرستان بویین زهرا که با حضور رئیس مجلس در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در بازنگری قانون اساسی برخی انتخابات زودرس را مطرح کردند که رهبری مردانه ایستادند و امروز این مجلس باید اقتدار و جایگاهش حفظ شود. 

رحمانی تصریح کرد: رهبری فرمودند نمایندگان در عزل و نصب دخالت نکنند و ما هم آن را کاملا رعایت می کنیم اما نظارت را جدی گرفته ایم و هرجا یک مدیر نتوانست کاری کند کمک می کنیم کارها متوقف نشود. 

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتظار داریم به همه ابعاد سخنان رهبری توجه شود و قرار نیست یک بخش را برجسته کرده و نکات مهمتر را نادیده بگیرید لذا  توصیه می کنیم سخنان رهبری را تفسیر به رأی نکنید و بدانید رهبری فرمودند باید مدیران سازگار باشند و قرار نیست هر کس ساز خود را بزند.

رحمانی افزود: ما نماینده مردم هستیم و قرار شد از مشورت نمایندگان استان در انتصابها استفاده شود ولی اینگونه نشده و برخی می خواهند به جایگاه مجلس آسیب بزنند. 

وی گفت: خوشبختانه همه نمایندگان استان با اتحاد و انسجام بسیار خوب در مسیر خدمت رسانی جدی هستند و این اتحاد  در مسیر توسعه استان جدی است.

وی اظهارداشت: در برخی موارد می گویند در عزل و نصب دخالت نشود تا دنبال رأی نباشند اما باید اذعان کرد کسی که با کمک یک فرماندار و  بخشدار بخواهد نماینده شود هیچ ارزشی ندارد و دارای شأن نمایندگی نیست. 

نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قرار نیست جایگاه نمایندگان زیر سوال برود ما نماینده مردم هستیم و اگر قدرتی داریم و وزیر را استیضاح می کنیم با قدرت همین مردم است. 

رحمانی در ادامه گفت: سهم استان از اعتبارات توازن منطقه ای و مناطق محروم بسیار ناچیز است و باید در آن تجدید نظر شود. 

وی اظهار اشت: ۸۰ درصد راههای روستایی ما خراب است و باید کمک کنید این مشکل برطرف شود و شهرستان تاکستان نیز بسیار محروم است و با مشکلات جدی بهداشتی و درمانی و کمبود آب مواجه است. 

این نماینده گفت: اعتبارات استان قزوین باید اصلاح شود و برای آب تدبیر کنیم.

وی از انتقال حقابه استان از سد طالقان به تهران انتقاد کرد و گفت: ۱۵۰ میلیون مترمکعب سهمیه آب استان را به تهران بردند و کشاورزان و مردم ناراضی هستند و از رییس مجلس درخواست پیگیری داریم. 

رحمانی افزود: بیش از سه سال است وضعیت منطقه اقتصادی مشخص نشده که امیدواریم این موضوع نیز پیگیری شود. 

وی در پایان گفت: سال گذشته با پیگیری نمایندگان  حدود ۸۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات استان اضافه شد و این ظرفیت می تواند مشکلات استان را حل کند لذا اعلام می کنیم تضعیف نمایندگان تضعیف نظام است و اجازه نخواهیم داد این جایگاه آسیب ببیند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه