موج
کدخبر : ۴۸۷۲۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487222
معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری چالوس:

فضای سبز شهری چالوس بازطراحی و اصلاح می شود

فضای سبز شهری چالوس بازطراحی و اصلاح می شود

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری چالوس گفت: با هدف گذاری صورت گرفته در مدیریت شهری دوره ششم چالوس و درخواست به حق شهروندان محترم، فضای سبز شهری بازطراحی و اصلاح می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عبدالرضا دانشفر با بیان اینکه ساماندهی فضای سبز شهری چالوس از مطالبات شهروندان محترم بود، اظهار داشت: مدیریت شهری دوره ششم چالوس در حوزه فضای سبز شهری با ساماندهی نیروهای انسانی در این بخش و استفاده از پیمانکاران مجرب و استفاده از ظرفیت های دانشگاهی و علمی بازطراحی فضای سبز شهری را در دستور کار قرار داد.

وی به بازسازی و بازطراحی فضای سبز بلوارهای سطح شهر چالوس اشاره کرد و ادامه داد: بازسازی فضای سبز در بلوار ۱۷ شهریور، بخشی از بلوار امام رضا (ع) و بخشی از بلوار مطهری اجرا شده و در ادامه در سال جاری نیز اصلاح بخش های باقی مانده این بلوارها و سایر بلوار ها اجرا خواهد شد.

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری چالوس با اشاره به تغییرات صورت گرفته که بسیاری از آنها مشهود می باشند، تصریح کرد: کارها را در این حوزه به‌صورت تخصصی و علمی پیش می‌بریم تا فضای سبزی کاملاً زیبا و باکیفیت و بادوام ایجاد شود.

وی به جابجایی گلخانه شهرداری اشاره کرد و گفت: با این انتقال فضای گلخانه مدرن به مساحت ۲۰۰ متر مربع  و به صورت تمام مکانیزه ابعاد و فضاهای لازم برای کاشت گیاهان فصلی و دائمی آماده شد که در حال حاضر بخش عمده مصارف فضای سبز از این منبع و با همت پرسنل شهرداری تأمین می گردد.

دانشفر با بیان اینکه با احداث و توسعه گلخانه جدید تولید گلهای فصلی توسط اداره فضای سبز شهرداری چالوس انجام می شود، افزود: کاشت گلهای فصلی تولید شده توسط این مجموعه در بلوار های سطح شهر هم اکنون در حال انجام می باشد.

وی با بیان اجرای فضای سبز جدید و اصلاح فضای سبز قدیمی با درنظر گرفتن زیرساخت ها و به صورت علمی می تواند ضمن کاهش هزینه های نگهداری طراوت دائمی فضای سبز را در پی داشته باشد، عنوان داشت: در احداث فضای سبز بلوار ساحلی و بازسازی بلوار ۱۷ شهریور و بلوار سردآبرود ایجاد سیستم آبیاری تحت فشار در دستور کار قرار دارد که با بهره برداری این پروژ ها مطمئناً فضای سبز زیبا را در تابستان خواهیم داشت.

معاون خدمات شهری و فضای سبز شهرداری چالوس در پایان با تأکید بر اینکه بازطراحی فضای سبز شهری چالوس تا رسیدن به رسیدن به نتیجه ادامه خواهد داشت: گفت: بیش از هر چیز تغییرات ظاهری در شهر به‌ چشم می‌آید و مدیریت شهری دوره ششم چالوس در کنار مسائل مختلف شهری و اجرای پروژه‌های مختلف، به فضا و چهره شهر توجه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه