موج
کدخبر : ۴۸۷۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487177
دبیر کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل خبرداد؛

بیش از ۷.۵ میلیارد ریال محرومیت‌زدایی توسط خادمیاران آران و بیدگل

بیش از ۷.۵ میلیارد ریال محرومیت‌زدایی توسط خادمیاران آران و بیدگل

دبیر کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل گفت: بیشترین هزینه خدمت خادمیاران، یاوران و خیران این کانون‌ها در ۲ سال اخیر و عرصه محرومیت زدایی با هزینه هفت میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریالی ثبت شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، عباس آذرباد در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه ۳۹ میلیارد و ۹۱۲ میلیون و ۵۴۱ هزار و ۴۰۰ ریال کل هزینه‌های نقدی و غیرنقدی کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ است، گفت: ۹ میلیارد و ۱۰۱ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۴۰۰ ریال از این مبلغ توسط خادمیاران، ۲۸ میلیارد و ۱۶۹ میلیون و ۶۴ هزار ریال توسط خیران و ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال هزینه غیرنقدی است.

وی تصریح کرد: محرومیت زدایی با هزینه هفت میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال، تهیه بسته‌های ارزاق با هزینه ۶ میلیارد و ۱۳ میلیون و ۹۲۵ هزار ریالی، کمک نقدی، پرداخت وام و طرح آقا حساب کردن با هزینه پنج میلیارد و ۸۷۸ میلیون و ۵۷۸ هزار ریال به ترتیب در جایگاه اول تا سوم بیشترین هزینه‌‌ها قرار گرفته است.

به گفته این مقام مسئول برنامه گروهی کانون محلی با چهار میلیارد و ۸۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال، عقیقه و قربانی با ۴ میلیارد و ۵۲۵ میلیون و ۱۳۶ هزار ریال و تهیه غذایی گرم و اطعام با دو میلیارد و ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار و ۴۰۰ ریال نیز به ترتیب در جایگاه چهارم تا ششم بیشترین هزینه کانون‌های خدمت رضوی قرارگرفته است.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل تصریح کرد: تهیه جهیزیه لوازم منزل یک میلیارد و ۸۰۸ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال، اجرای پویش جامه مهربانی(۲) با یک میلیارد و ۷۰۱ میلیون و ۸۳۰ هزار ریال، سایر عرصه‌های تخصصی یک میلیارد و ۲۶۷ میلیون و ۳۳۷ هزار ریال و عرصه تخصصی بانوان و خانواده با یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال هزینه در جایگاه هفتم تا دهم بیشترین هزینه‌های خادمیاران قرار گرفته است.

آذرباد یادآورشد: تعمیر، تجهیز وسایل یا منازل خانواده‌های محروم با یک میلیارد و ۴۵ میلیون و ۱۲۰ هزار ریال، عرصه سلامت و درمان با ۹۶۰ میلیون و ۹۷۵ هزار ریال، عرصه تخصصی قرآن با ۵۵۶  میلیون ریال و عرصه تخصصی تعلیم و تربیت با ۳۵۶ میلیون ریال از دیگر هزینه‌های خدمت خادمیاران رضوی آران و بیدگل گره گشایی و محرومیت زدایی از مددجویان در ۲ سال اخیر بوده است.

۴هزارو ۴۸۰ فعالیت برای بیش از ۲۱ هزار دریافت کننده خدمات

وی همچنین با تاکید بر اینکه چهار هزار و ۴۸۰ فعالیت با ۲ هزار و ۴۴۰ مصداق برای ۲۱ هزار ‌و ۲۱۰ نفر دریافت کننده خدمت در سامانه شهرستان ثبت شده است گفت: این فعالیت‌ها و مصادیق توسط ۱۵۸ نفر خادمیار فعال در ۱۳ هزار و ۱۹۴ ساعت خدمت با ۱۵ ساعت میانگین خدمتی انجام شده است.

به گفته وی ۵۹ خادمیار در عرصه تخصصی و ۹۹ خادمیار در عرصه عمومی کانون های خدمت رضوی آران و بیدگل در این مدت فعالیت داشتند.

مسئول کانون مرکزی خدمت رضوی آران و بیدگل با اشاره به اینکه ثامن الائمه برترین کانون از نظر فعالیت و شمس الشموس برترین کانون از نظر جذب کمک در دو سال اخیر بوده است گفت: از زحمات و تلاش‌های مسئولان این دو کانون عمومی و کانون تخصصی خبر و فضای مجازی به عنوان مسئولان فعال و برتر کانون‌های رضوی شهرستان با حضور حاج مصطفی حجه فروش مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان اصفهان و سید حسین امامی معاون خادمیاری دبیرخانه در نشست هم‌اندیشی خادمیاران رضوی شهرستان‌های استان در آران و بیدگل تقدیر شد.

آذرباد اظهار کرد: توزیع ۶۷ هزار و ۸۷۴ وعده غذا، ۵۸ هزار و ۶۲۵ قرص نان، سه هزار و ۳۳۴ کیلوگرم گوشت عقیقه، بیش از هزار دست لباس و کفش و چهار هزار و ۲۵ بسته معیشتی از دیگر اقدامات کانون‌های خدمت رضوی آران و بیدگل در دو سال اخیر بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه