English

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان خبر داد؛

ارائه بیش از ۳هزار خدمت عمرانی برای تامین مسکن مددجویان اصفهانی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: سال گذشته ۳ هزار و ۱۸۶ خدمت در حوزه تعمیر، بازسازی، خرید، احداث و تکمیل مسکن به خانوارهای تحت حمایت ارائه شده است.

ارائه بیش از ۳هزار خدمت عمرانی برای تامین مسکن مددجویان اصفهانی

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع با اعلام این خبر اظهار داشت: سال گذشته هزار و ۳۵۲ واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان احداث، خرید و تکمیل شد.

وی با اشاره به اعتبار پرداخت شده برای خرید و احداث مسکن مددجویان، ادامه داد: برای ساخت هزار و ۱۷۵ واحد و خرید ۱۷۷باب مسکن مددجویی بالغ بر ۸۹ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

این مقام مسئول انجام تعمیرات هزار و ۸۳۴ واحد مسکونی مددجویان را از جمله خدمات عمرانی حوزه مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد بیان کرد و افزود: برای تعمیر منازل خانوارهای تحت حمایت، بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان نیز پرداخت شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان، با اشاره به افزایش قیمت هزینه ساخت مسکن و ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت، گفت: درصورت تامین زمین مناسب توسط سایر دستگاه ها در سطح استان و با مشارکت خیران، موسسات دولتی و غیردولتی و گروه های جهادی، امکان ساخت، خرید، تعمیر و بازسازی منازل مددجویان امکان پذیر خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه